Як відновити і згорнути.

Ненароком видаливши значок «Згорнути всі вікна» з робочого столу або панелі завдань Windows, можна зіткнутися з певними незручностями в повсякденній роботі за комп'ютером. Однак значок можна повернути на місце, а також використовувати інші способи згортання і відновлення вікон.
Інструкція
1
Щоб повернути значок, потрібно виконати кілька нескладних дій. Перш за все, включите показ розширень в іменах файлів. Для цього в будь-якому вікні Провідника Windows клацніть у меню «Сервис» і виберіть команду «Властивості папки» (або «Параметри папок»). На вкладці «Вид» знайдіть у списку пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і зніміть прапорець.
2
Тепер клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть команду «Створити» - «Текстовий документ». В текстовому документі введіть наступне: [Shell] Command = 2IconFile = explorer.exe, 3 [Taskbar] Command = ToggleDesktop
3
Видаліть назва файлу і введіть нове з розширенням .scf (наприклад, «Згорнути все окна.scf»). Натисніть клавішу введення (Enter). Файл змінить свій вигляд.
4
Перенесіть отриманий файл на панель задач і клацніть по ньому. Вікна будуть згорнуті. Повторне клацання поверне вікна в початкове положення.
Корисна порада
Звертати і розгортати вікна можна за допомогою комбінації клавіш Win і D, а якщо на ваш комп'ютер встановлена операційна система Windows 7, ви можете робити те ж саме клацанням в правому нижньому кутку екрану на панелі завдань.