Як приготувати цукіні. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кабачок цукіні - річний овоч з тонкою шкіркою. Цукіні підходить для методів швидкого приготування, оскільки великий вміст в ньому води означає, що при довгій температурній обробці, наприклад при гасінні або варінні, він стає кашоподібним. Якщо у вас під рукою багато цукіні, ви можете щоразу використовувати різні способи приготування, щоб урізноманітнити свій раціон.

Ці ж способи приготування підходять для будь-яких літніх сортів кабачкових.

Бланшування

Бланшування також називають кип'ятінням. Для цього потрібно покласти цукіні в крижану воду відразу ж, як тільки він досягне бажаної м'якості в киплячій воді, як правило, через 1-3 хвилини. Холодна вода зупиняє процес температурної обробки і не дає цукіні розм'якнути і перетравитися.

Варка на пару

Варена на пару цукіні краще бланширования, т.к. вітаміни не випаровуються разом з киплячою водою. Можна покласти цукіні в парову корзину над киплячою водою на 3-5 хвилин, або за той же час приготувати в електропароварка.

Гриль

Приготування цукіні на грилі додає легкий аромат димку і апетитні сліди решітки. Щоб посмажити на грилі, збризніть скибочки цукіні оливковою олією і готуйте на прямому вогні по 3 хвилини з кожного боку. Потім перекладіть цукіні так, щоб вогонь не був прямим, поки кабачок не стане м'яким, ще приблизно на 10 хвилин. Спробуйте скибочки цукіні на грилі в сендвічі, як з м'ясом, так і без нього.

Жарення

Цукини можна швидко приготувати, посмаживши в невеликій кількості олії в круглій глибокій сковороді з опуклим дном або в звичайній сковороді. Нарізаний тонкими часточками цукіні достатньо обсмажувати до м'якості протягом 3-6 хвилин. Можна додати цукіні в ваше улюблене обсмажене блюдо, або в рагу з пасеровані овочі.

Запікання

Запікайте цукіні цілком при температурі 190 ° С протягом 30 хвилин . Якщо порізати кабачок на дольки, він приготується набагато швидше, тому його треба постійно перевіряти і витягувати з духовки, якщо він вже м'який. Щоб захистити цей ніжний овоч від надмірної температурної обробки в духовці і зробити хрустку скоринку, посипайте цукіні в останні 10 хвилин приготування кришеним крекерами або крихтами підсмаженого хліба. Також можна видалити насіння і наповнити м'ясною начинкою перед запіканням, і готувати до тих пір, поки не пропечеться начинка.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=99ELDd72Gcc