Як зробити правильну форму нігтів. Як зробити нігті білими будинки рецепти.

Певна форма нігтів вибирається за формою будови руки і нігтів, враховуючи уподобання та процесію жінки. Щоб дізнатися, яка форма нігтів підходить саме вам, можна поекспериментувати і вибрати оптимально підходящу або відвідати салон краси, де майстер, тільки глянувши на ваші руки, відразу підкаже ідеально підходящу форму.
Інструкція
1
Зупиніть свій вибір на округлій формі нігтьової пластини, якщо ваша професійна діяльність пов'язана з медициною, кулінарією або частими контактами з дітьми (вихователь). Надайте нігтю форму півмісяця за допомогою пилочки, але пам'ятайте, що довжина не повинна перевищувати 1 мм. Довші нігтики такої форми будуть неохайно і некрасиво виглядати. Також вважається, що така форма нігтя найбільше підходить жінкам з довгими і тонкими пальчиками.
2
Виберіть квадратну форму нагідок, якщо у вас пухкі пальці. Обпиляєте край нігтя по прямій, а кінчик - так, щоб вийшов квадрат. Якщо нігті широкі, можете зробити їх трохи вже. Для цього надайте їм форму трапеції звужується до кінчика нігтьової пластини. Куточки нігтя можете залишити гострими або зробіть їх трохи закругленими.
3
Овальні нігті підходять власницям довгих пальчиків, а й інші жінки можуть сміливо вибирати таку форму. Для її створення обпиляєте нігтьову пластину в напрямі двох сторін нігтя назустріч один одному. Подивіться, чи підходить вам ширина, якщо ні, трохи звузьте ніготь з обох сторін.
4
Якщо у вас акуратна вузька рука, ви можете вибрати загострену форму нігтя. Для цього обпиляєте нігтик для додання йому трикутної форми. Гострий кут повинен знаходитися по центру нігтьової пластини. Чим довша ваш ніготь, тим красивіше вийде манікюр.
Корисна порада
Робити манікюр краще у майстра, який має професійні навички, та й надавати форму нігтьової пластини зручніше іншій людині, ніж самому собі.