Як завантажити додаток в телефон.

Існує кілька різних способів завантаження додатків в стільниковий телефон . Але перш ніж завантажувати додаток, необхідно переконатися його в сумісності з вашою моделлю мобільного телефон а. Інакше додаток може некоректно працювати чи не працювати зовсім.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб завантажити програму - це пошук в каталогах мобільного телефон а. Зазвичай таке зустрічається в журналах, присвячених мобільним телефон ам. За допомогою платного смс повідомлення ви зможете підключити додаток до свого мобільного. Однак, звісно, мінус такого способу - в обмеженості вибору і оплати послуги.
2
Також можна завантажувати додатки прямо з мобільного через сайт. Теж слід переконатися в сумісності додатків. За допомогою такого способу можна скачати більше і дешевше, але все ж він досить обмежений, та й платний.
3
Щоб дана дія було безкоштовним і ефективнішим, бажано мати доступ зв'язку між персональним комп'ютером і телефон ом. Для цього досить часто використовується Bluetooth. Відповідно маючи Bluetooth USB, після активації даної технології в мобільному, можна обмінюватися файлами. Досить просто скачувати в інтернеті потрібні програми і просто перекидати в мобільний за допомогою Bluetooth. Єдиним мінусом способу є те, що не зовсім зручно скидати відразу багато додатків, але по одному/декілька файлів - досить універсальний спосіб.
4
Щоб прискорити процес зв'язку мобільного і комп'ютера, часто використовується USB шнурок + спеціальна програма для моделі вашого телефон а чи кардрідер. Такий зв'язок, дозволяє обмінюватися файлами між пристроями у багато разів швидше, ніж через Bluetooth.
Якщо у вас є смартфон, носити з собою паперове розклад електричок необов'язково. Досить завантажити в апарат безкоштовну програму, яка буде автоматично завантажувати і відображати графік руху поїздів.
Інструкція
1
Правильно налаштуйте у своєму телефоні точку доступу (APN) - її назва повинна починатися зі слова internet, а не wap. Переконайтеся, що SIM-карта купувалася в тому ж регіоні, в якому ви перебуваєте зараз. Підключіть найдешевший з доступних безлімітних тарифів на передачу даних.
2
Перевірте свій смартфон на сумісність з додатком Tutu.Ru. На ньому повинна бути операційна система Symbian 9, Anna або Belle (підтримуються не всі варіанти), iOS версії не нижче 3.0 або Android версії не нижче 2.2. З іншими мобільними ОС дана програма поки несумісна.
3
Завантажте вбудований браузер телефону. Якщо запустити браузер стороннього виробника, завантаження може виявитися неможливою. Перейдіть за однією з наведених в кінці статті посилань, залежно від того, яка на вашому смартфоні встановлена ОС.
4
Натисніть кнопку «Встановити» (якщо ви користуєтеся телефоном на Android), "View in iTunes" (якщо у вас iPhone) або «Завантажити на моб. устр. »(якщо на вашому апараті встановлено Symbian). Далі дотримуйтесь вказівок системи. У разі, якщо ви ще не зареєстровані в магазині додатків, вам буде потрібно отримати обліковий запис, використовуючи браузер телефону або комп'ютера. При завантаженні програми на телефон з Android або Symbian виберіть як місця її зберігання карту пам'яті (якщо вона є).
5
В Android або iOS знайдіть значок програми на одному з робочих столів, а в Symbian - в папці меню «Додатки» - «Встановлено». В деяких версіях останньої ОС ця папка може називатися по-іншому, або програма може виявитися поміщена в головне меню.
6
Запустіть програму. Введіть назви станцій відправлення та призначення. При необхідності дозвольте програмі здійснювати передачу даних. Незабаром завантажиться актуальний розклад поїздів в необхідному вам напрямку. Врахуйте, що точність його не гарантовано, тому не покладайтеся на нього повністю.