Як відкрити свій тренажерний зал. тренажерний зал вимоги.

Три головних компонента успіху тренажерного залу - його комфортність, зручне для відвідувачів місце розташування і відсутність конкуруючих з ним закладів поблизу. Додайте до цього вмілого і «харизматичного» інструктора, і жителі всієї округи, які дбають про своє здоров'я і зовнішній вигляд, буквально натовпом «повалять» в ваш тренажнрний зал.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення від 100 м2, перекладене в нежитловий фонд і перероблене відповідно до спеціально розробленим проектом
  • 2. Комплект тренажерів і допоміжного устаткування для залу
  • 3. Кілька інструкторів з погодинною оплатою праці
  • 4. Адміністратор, що працює на умовах постійної зайнятості
  • 5. Розроблені професіоналами засоби реклами
Інструкція
1
Замовте проект перепланування того приміщення, яким ви володієте, або яке орендували для обладнання в ньому спортивного залу . Проект потрібно буде узгодити в адміністрації міста, в управлінні архітектури та містобудування, а також у пожежній інспекції і центрі гігієни та епідеміології. Основні вимоги до приміщення для тренажерного залу - площа від 100 м2, потужна вентиляційна система, безперебійна система водопостачання (без душа з гарячою водою ви моментально втратите більшу частину своїх клієнтів).
2
Складіть список тих тренажерів, якими обладнаєте зал, при цьому виходите з розрахунку 5 м2 площі на один тренажер. Важко собі уявити тренажерний зал для чоловіків без штанги, дисків і стійки для неї, тренажера для м'язів грудей, похилої лави для зміцнення черевного преса. Компанії-постачальники обладнання для тренажерних залів надають докладні ілюстровані каталоги тренажерів - вам залишиться тільки вибрати ті, які ви хотіли б бачити в своєму закладі.
3
Вирішіть, хто буде допомагати вам в справі «оздоровлення» бажаючих зміцнити м'язи і скинути зайву вагу. Один або два інструктори з погодинною оплатою - це ще не всі, хто знадобиться для того, щоб забезпечувати роботу спортивного залу . Як мінімум, потрібен ще адміністратор, а якщо він не зможе взяти на себе ведення бухгалтерії, то і бухгалтер (можливо прихожий). Цих фахівців вам потрібно буде підбирати найретельнішим чином, розуміючи, що від їх дій залежить доля вашого починання.
4
Сплануйте рекламну акцію, яка дозволить довести інформацію про ваш тренажерному залі до його цільової аудиторії. Швидше за все, основна маса ваших потенційних клієнтів живе поблизу - тому першим кроком тут має бути поширення рекламних листівок. Інший виправданий на цьому етапі хід - створення штендерів і розтяжок з оголошенням про відкриття залу , розташовувати їх потрібно також неподалік від самого закладу.
Корисна порада
Створити приємну і відповідну роду занять в тренажерному залі атмосферу допоможе музика або демонстрація відеоуроків бодібілдингу - тому подбайте і про те, щоб у вашому закладі малася відео- і аудіоаппаратура.В якості додаткових оздоровчих можливостей для відвідувачів спортивного залу можна організувати масажний кабінет - завдяки йому дохід від закладу значно зросте.
Ринок фітнес-послуг на сьогоднішній момент є одним з найприбутковіших і найперспективніших. Всього пару десятиліть тому росіяни почали захоплюватися фітнесом, схудненням і турботою про власне здоров'я. Згідно з підрахунками, на території Російської Федерації сьогодні функціонує більше 200 фітнес-клубів різного спрямування. Роздумуєте відкрити свій власний фітнес-центр? На подібний проект вам знадобляться великі кошти.
Інструкція
1
Незалежно від того, чи плануєте ви відкривати фітнес- зал економічного класу або класу преміум, обсяг необхідного стартового капіталу досягає 4 млн. Рублів. Справа в тому, що в фітнес-клубі економити не можна практично ні на чому. Вам необхідно зняти в оренду велике за площею приміщення в нормальному районі, зробити там ремонт, провести якісну систему вентиляції та каналізації, придбати дороге устаткування, меблі, провести рекламну кампанію. Єдине, на чому ви зможете заощадити - це на дизайні приміщення, а також на меблів.
2
Якщо ви все-таки вирішили відкрити власний фітнес-центр, то вам, перш за все, необхідно зняти відповідне приміщення. Від розташування фітнес- зал а в чому буде залежати його подальший успіх. Існує декілька варіантів вигідного розташування. Перший - це розташування в густонаселених спальних районах, бажано з новими елітними будинками. Багато людей вважають за краще відвідувати фітнес-клуби, які знаходяться в безпосередній близькості до будинку. Другий варіант - це розташування у великих бізнес-центрах. Багато людей вважають за краще займатися фітнесом після роботи, тому вам буде легко набрати клієнтуру з працівників сусідніх офісів. Незмінно виграшним є і розташування в центральних районах, однак, оренда великого приміщення в центрі влетить вам у копієчку.
3
Другий етап - це обробка приміщення та закупівля обладнання. Хороші фітнес-центри зазвичай включають в себе тренажерний зал і зал и для заняття фітнесом. Для тренажерного зал а вам знадобляться якісні тренажери. Купувати їх краще всього в офіційних дилерів, так як вони паралельно здійснюють сервісне обслуговування та ремонт обладнання. Обладнання для фітнес- зал ов коштує набагато дешевше - це можуть бути Стьопи, фітболи, килимки, гантелі та інші предмети залежно від асортименту фітнес-програм.
4
Наступний важливий етап - це підбір персоналу. До нього потрібно поставитися з максимальною відповідальністю, адже адміністратори та інструктори - це обличчя вашого клубу. У великих фітнес-центрах існує поділ тренерів за їх категоріями та кваліфікаціями. Від досвіду і рівня освіти тренера залежатиме вартість індивідуальних тренувань, а також заробітна плата.
5
Успіх вашого нового фітнес-клубу в чому буде залежати від рекламної кампанії. Почати її варто ще до безпосереднього відкриття нового зал а. У перший час на рекламу на телебаченні, в газетах, в інтернеті та інші рекламні акції у вас повинно йти від 12% обороту. Згодом цю частку можна знизити до 5%.