Як подивитися інтернет-трафік. трафік інтернету подивитися.

Якщо у вас тарифний план з встановленим обмеженням на кількість переданих та отриманих даних або вам просто цікаво дізнатися, скільки ви витрачаєте інтернет- трафіку, ви можете без особливого праці отримати таку інформацію.
Інструкція
1
Будь-який інтернет-провайдер надає на своєму сайті доступ до особистого кабінету користувача, в якому можна подивитися точні дані по витраченого інтернет-трафіку. Якщо ви не знаєте, як можна потрапити в свій особистий кабінет, зверніться в службу технічної підтримки компанії, що надає вам послуги інтернету.
2
Крім того, ви можете встановити на свій комп'ютер одну з численних програм, які ведуть облік трафіку та надають докладні статистичні дані. Такі програми не займуть багато місця і оперативної пам'яті комп'ютера, але в будь-який момент покажуть вам, скільки ви скачали або передали. Ви можете спробувати наступні безкоштовні програми: NetWorx, AccountXP, IO Traf та інші. Завантажити їх можна на одному з популярних софтпорталов в інтернеті (www.softodrom.ru, www. Softportal.com і т.п.).
3
Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows 7, можете скористатися зручним рішенням для визначення витраченого трафіку. Скачайте і встановіть на свій комп'ютер гаджет Network Meter RU. Зробити це можна безкоштовно на сайті www.sevengadgets.ru в розділі «Мережеві гаджети». Після установки на вашому робочому столі з'явиться гаджет, який буде показувати не тільки кількість переданих та отриманих даних, але і поточну швидкість інтернет-з'єднання, а також іншу корисну інформацію.
Часто потрібно знати статистику свого мережевого трафіку : скільки мегабайт отримано і скільки надіслано. Для того щоб це зробити, особливих зусиль не потрібно, так як вся необхідна інформація зберігається прямо у вас на комп'ютері.
Інструкція
1
Натискаєте "Пуск" -> "Панель керування" -> "Мережні підключення". Вас повинні цікавити тільки два значка: "Підключення по локальній мережі" і "Ваше основне з'єднання (називається воно у всіх по-різному в залежності від оператора, встановлених інтернет послуг і переваг користувача при реєстрації сполуки).
2
Для початку відкрийте "Підключення по локальній мережі". У нижній частині вікна, що з'явилося наочно представлена активність вашого інтернет трафіку , скільки пакетів відправлено і скільки прийнято. Але це тільки одна сторона медалі, яка відображає кількість трафіку всередині мережі (тобто, коли ви користуєтеся локальними ресурсами, вся закаченная інформація нараховується сюди). Інша ж сторона медалі - зовнішній трафік. Для того щоб дізнатися всю інформацію про нього, відкрийте значок з вашим основним з'єднанням, про який написано вище. Все ідентично локальному з'єднанню, але тільки відображається вже активність вашого зовнішнього трафіку , яку ви можете легко відстежувати.
3
Також при необхідності ви можете переглянути трафік інших сполук, зареєстрованих на вашому комп'ютері, благо відстежується він тим же самим способом. Тепер ви озброєні всією необхідною інформацією, яка дозволить стежити за кількістю отриманої і відправленої інформації. Це дуже зручно, наприклад, коли у вас підключений інтернет з обмеженнями по трафіку.