Як чистити зуби однорічному дитині.

Малюки у віці одного року вже потребують регулярного чищення зубів, незалежно від їх кількості. Самостійно чистити зуби однорічному дитині поки не вдається, тому батькам доведеться допомагати. Нехай малюк починає процедуру сам, а закінчувати її будуть дорослі.
Інструкція
1
Виберіть зубну щетку.Чістіть тільки прорезавшиеся зубки зручно спеціальним напальчником, який одягається на палець дорослому і має еластичні щетинки з силікону. Купуючи індивідуальну дитячу зубну щітку, зверніть увагу на наступні характеристики: - щетина - повинна бути м'якою, з синтетичних матеріалів. Контур повинен бути акуратним, рівно підстриженим і не виходити за краї пластикової головкі.- розташування щетинок - переважніше вибирати щітки зі щетинками різної довжини, розташованими під різними угламі.- головка щітки повинна бути округлої.
2
Підберіть правильну зубну пасту.Вибірайте гіпоалергенні склади, призначені для дітей від одного року.
3
Починайте чистити зуби .Первое час чистите зуби дитині самостійно, показуйте, як слід обробляти порожнину рота. Спочатку просто змочіть зубну щітку водою і поводите нею по зубам.
4
Дозвольте малюкові самому користуватися зубною щеткой.Еслі дитина проявляє інтерес, то дозвольте йому чистити зуби самостійно. Направляйте руху його руки, показуючи як треба справлятися зі щіткою. Видавлюйте пасту на щітку самостійно, так як дитина ще не в змозі розрахувати кількість пасти.
5
Навчіть дитину спльовувати пасту.Многіе зубні пасти для дітей можна ковтати, але навчити дитину спльовувати пасту необхідно. Покажіть на власному прикладі, як потрібно полоскати ротову порожнину і спльовувати воду. Дитина навчиться не відразу, але поступово опанує потрібними навичками.
6
Якщо малюк не бажає користуватися щеткой.Чістіть зуби однорічному дитині можна напальчником. Пристосування ефективно для видалення нальоту, частинок їжі, що застрягли між зубами. Ви можете скористатися шматочком марлі або бинта, загорнутим навколо пальця і змоченим в солоному розчині.
Правильний і регулярний догляд допомагає зберегти здоров'я і красу зубів. Потрібно привчити дитини до цієї процедури якомога раніше. Адже навіть молочні зуби потребують щоденного очищення.
Інструкція
1
Подавайте дитині особистий приклад. Перш ніж змушувати малюка брати в руки зубну щітку, зацікавте його. Беріть його з собою у ванну кожен раз, коли самі хочете почистити зуби. Дитина повинна усвідомити, що це природна щоденна звичка. Буде краще, якщо подавати особистий приклад буде той дорослий, якого малюк більше слухається і кому намагається наслідувати.
2
Допоможіть дитині перший раз почистити зуби. Він повинен робити все сам, ви ж тільки направляйте його руку. Важливо організувати саме самостійний процес гігієни. Щоб дитині було цікаво, купите красиву зубну щітку і безпечну пасту з приємним смаком.
3
Якщо дитина перебуває в свідомому віці, дозвольте йому самому вибрати щітку, стаканчик і іграшки, які можна брати у ванну кімнату. Думка про те, що все це приладдя він купив сам, зміцнить малюка в бажанні чистити зуби.
4
Чистіть зуби ляльці або коханої іграшці. Нехай малюк пробує й вчиться у вас. Під час гри розкажіть історію про зуби або заспівайте пісеньку. Спробуйте доступним для дитини чином пояснити йому користь і необхідність догляду за зубами. Намалюйте пізнавальний плакат і повісьте його у ванній - це підсилить дитячий інтерес.
5
Зробіть процес чистки зубів максимально зручним для дитини . Підставляйте маленький стільчик до раковини, щоб малюк дивився на себе в дзеркало і міг вільно дотягнутися до крана. Коли дитина закінчить чистити зуби, дайте йому можливість помилуватися результатом і обов'язково похваліть його.
6
Ставтеся терпляче до невдач дитини . Вам потрібно хоча б протягом місяця наполегливо контролювати малюка. Не сваріть його за промахи, інакше замість природної звички ви отримаєте небажання чистити зуби ще на багато років. Пам'ятайте, що дитина відображає ваші вчинки і поведінка, тому йому дуже важливо ваше ставлення до того, чому ви його навчаєте.