Як вибрати велосипед для дитини.

Вибір дитячого велосипеда - заняття досить-таки серйозна і відповідальна. Причому вимоги до цього нехитрому засобу пересування для зовсім ще маленьких гонщиків і дітей постарше дещо відрізняються. Вибирати велосипед для дитини слід, враховуючи особливості віку малюка.
Інструкція
1
Для малюків віковій категорії від року до двох років слід вибирати велосипед, оснащений деякими спеціальними деталями і пристосуваннями для зручності їзди на цьому транспортному засобі. Велосипеди для самих маленьких по своїй конструкції схожі з прогулочними колясками.
2
Моделі для малюків від року до двох років повинні мати не менше трьох коліс, спеціальну ручку, за допомогою якої батьки можуть котити дитини, низьке зручне сидіння з захисними обмежуючими бортиками і ременями безпеки.
3
Ніжки маленьких дітей, ще не вміють самостійно крутити педалі велосипеда , не повинні просто звисати вниз. Для них у велосипеда повинні існувати спеціальні підставки.
4
Велосипед для малюка повинен бути оснащений спеціальним тентом-козирком, що захищає карапуза від палючого сонця і проливного дощу.
5
Конструкція деяких сучасних моделей велосипедів для самих маленьких включає в себе кошик для іграшок. А наявність різноманітних кнопочок, пискавок, мигалок, звукових і світлових панелей роблять їзду на велосипеді цікавою та захоплюючою.
6
Часто велосипед, оснащений деталями для самих маленьких наїзників, трансформується в модель для дітей постарше. Такі пристосування як батьківська ручка, підставка для ніжок, обмежувальний бортик знімаються, і велосипед стає придатним для їзди вже для дитини двох-чотирьох років. А ось корзина для іграшок залишається незамінною деталлю велосипеда для малюків старше двох років, адже саме в цьому віці дитина активно грає в пісочниці з формочками, лопатками, машинками і відерцями.
7
Природно, набувати універсальний велосипед зі знімними деталями дуже вигідно, адже він стане в нагоді не на один, а як мінімум, на два-три роки.
8
Для дитини старше чотирьох років можна вибрати велосипед на двох колесах. Хоча для початківців наїзників бажано прикріпити до заднього колеса такого транспортного засобу пару маленьких допоміжних коліщат, зазвичай наявні в комплекті з подібного роду моделлю. Років у п'яти ці коліщатка можна прибрати, щоб дитина вчилася самостійно їздити на двоколісному велотранспорті.
9
Не варто вибирати велосипед для дитини, оснащений ручним гальмом, адже для його натискання потрібно докласти чимало зусиль. Використання ножного гальма дитячого велосипеда набагато надійніше і зручніше для дитини.
10
При виборі велосипеда для дитини слід звернути увагу на матеріал, з якого зроблені його педалі. Метал, природно, набагато міцніше пластику, але і ціна на велосипед з металевими педалями вище, ніж на модель з педалями з пластику.
11
Вибрати велосипед для дитини слід такий, щоб висота його сидіння і керма регулювалися по мірі зростання наїзника. Відстань між землею і промежиною дитини не повинно бути менше 10см за умови, що наїзник стоїть обома ногами на землі.
12
Дитячий велосипед з вузькими гумовими шинами слід вибирати для міської їзди по рівному асфальту. Моделі ж з широкими шинами відмінно знадобляться у подорожі по бездоріжжю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ldiRW4wa7BQ