Як підігріти грудне молоко.

Заморожене грудне молоко може виручити в непередбачених ситуаціях - малюка можуть погодувати родичі, поки мама вимушено відсутній або їй доводиться відлучатися на деякий час. Якщо правильно розморозити і підігріти грудне молоко , то воно збереже всі корисні властивості.
Інструкція
1
Дістаньте молоко з морозильної камери.Храніть грудне молоко слід в морозилці, тому при розморожуванні його потрібно перемістити в холодильник. На полиці холодильної камери молоко може розморозитися за 12 годин.
2
Підігрійте молоко за допомогою теплої води.Данний спосіб хороший своєї поступовістю - молоко розморожується ні відразу, але швидко. Поставте пляшечку, контейнер або пакет з замороженим молоко м під струмінь теплої води. Пляшечки зручно розморожувати в невеликої ємності, заповненої теплою водою. У міру остигання воду необхідно міняти на теплу.
3
Використовуйте водяну баню.Подогревать молоко на водяній бані слід уважно - важливо його перегріванню. Температура грудного молока повинна бути не вище температури людського тіла. Приготуйте широку каструлю, налийте туди води приблизно на чверть. Візьміть ємність поменше, поставте її на воду і помістіть туди контейнер з молоко м. Встановіть конструкцію на плиту, включивши повільний вогонь. Регулярно помішуйте молоко .
4
Підігріває молоко в спеціальному устройстве.Подогреватель пляшечок з сумішшю або молоко м зручний, оскільки дозволяє розігрівати і використовувати грудне молоко з максимальними зручностями. Не переживайте за перегрів - він може підігріти грудне молоко тільки до встановленої температури. З цим пристроєм ви зможете підтримувати потрібну температуру вмісту пляшечки протягом деякого часу. Користуйтеся подогревателем в поїздках або в гостях.
5
Грійте молоко в мікрохвильовій печі.Данний метод дозволяє підігріти молоко за лічені хвилини і часто використовується в разі браку часу. Уважно стежте за рівномірністю підігріву - помішуйте і переміщайте ємність з молоко м. Чи не грійте молоко часто таким способом, так як існує думка, що мікрохвильові печі при роботі «вбивають» корисні властивості продукту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cqSsrSnyvoo