Як зробити гарний живіт.

Красивий живіт - результат інтенсивних тренувань на м'язи преса. Плоский живіт ик робить всю фігуру стрункою і витонченою. Домогтися красивого живіт а може кожна жінка, головне не рідше 3 - 4 разів на тиждень виконувати спеціальні вправи на м'язи преса.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, руки заведіть за голову. Видих робіть в три етапи (східчасто). З невеликим видихом трохи підніміть верхню частину тіла. Потім виконайте ще два коротких видиху, з кожним разом піднімаючись вище над підлогою. На вдиху прийміть вихідне положення. Повторіть вправу 20 разів.
2
Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, руки покладіть за голову. З видихом підніміть верхню частину тіла над підлогою, торкніться лівим ліктем правого коліна, на вдиху поверніться у вихідне положення. З наступним видихом торкніться правим ліктем лівого коліна, на видиху ляжте на підлогу. Зробіть по 20 скруток в кожну сторону.
3
Ляжте на підлогу, руки покладіть вздовж тіла, ноги підніміть над підлогою і зігніть в колінах. З видихом ноги випряміть і опустіть ближче до підлоги, але не торкайтеся поверхні. На вдиху притягну коліна до грудей. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
4
Ляжте на підлогу, долоні покладіть під стегна, прямі ноги підніміть вгору. З видихом відірвіть сідниці від підлоги і затримайтеся в цьому положенні на 2 - 3 секунди. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
5
Сядьте на підлогу, руки розташуйте на підлозі близько стегон, ноги випрямити. На вдиху трохи відхиліться назад, підніміть ноги нагору, руки витягніть перед собою. Центр ваги повинен припадати на куприк, так ви зможете максимально напружити м'язи преса. Зафіксуйте позу на 1 - 1,5 хвилини. З видихом прийміть вихідне положення і розслабтеся повністю. Якщо вам складно утримати позу на такий тривалий час, то зробіть 3 коротких підходи по 30 секунд, в проміжках лягайте на підлогу, і розслабляйте м'язи преса.
Повірте, що плоский живіт потрібен і дівчатам, і чоловікам. Що краще: плоский живіт або пивне пузо? Очевидно, що плоский красивий живіт - це результат вірно підібраних фізичних вправ, що поєднуються з грамотною дієтою.
Інструкція
1
Головне, на що повинна бути націлена дієта в цьому випадку, це спалювання жиру в зоні талії і організація нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.
2
На що слід звернути найсерйознішу увагу, так це на відмову від сигарет і алкоголю. Без цього немає сенсу говорити про нормальний обміні речовин з одного боку, а з іншого, вживання пива, наприклад, пов'язано із збільшенням жіночих гормонів, які мають властивість відкладатися як раз в області талії.
3
Необхідно повністю виключити з раціону жирні та солодкі страви. Найбільш корисні дієти на основі кефіру, гречки або рису. Крім усього іншого рисова дієта ще й сприяє очищенню організму від шлаків, що помітно відбивається на розмірах талії, роблячи її тонше.
4
Для противників жорстких дієт можна порадити вживати в їжу більше продуктів, що містять волокна. При цьому шлунок наповнюється, почуття голоду йде, а негативних побічних ефектів у вигляді метеоризму така їжа не викликає. За основу можна взяти зернові та овочеві культури з високим вмістом клітковини (крупа, коричневий рис, яблука, боби, кабачки, зелень та інші). Можна використовувати і штучну клітковину, яка продається в аптеці, але приймати її краще невеликими дозами, запиваючи значною кількістю води.
5
Не можна обійтися і без фруктів, правда при цьому слід пам'ятати, що вживати їх треба як окрему страву. Найкраще їсти яблука і груші, а також грейпфрут і апельсин.
6
Дієта повинна містити деяку кількість масла, краще оливкового, але можна використовувати і рослинне, але очищене. Масло допоможе і звільнитися від розтяжок: суміш з половини чайної ложки оливкової олії і п'яти капел вітаміну Е наноситься на область живота і активно втирається в шкіру.
7
Їжу слід приймати досить часто, але порції при цьому повинні бути не більшими. Не менше двох разів протягом тижня на вашому столі в обід має бути присутня риба, один раз - м'ясо курки, причому біле, а для вечері цілком можна використовувати апельсин і пару яєчних білків.
8
Велику увагу приділяють дієтологи воді. Для того щоб прискорити обмін речовин, потрібно не проста вода, а тала. Для її приготування пластмасову пляшку з водою поміщають в морозильну камеру на ніч, а потім розморожують і вживають по кілька ковтків протягом усього дня.
9
Не забувайте про фізичні вправи. Ляжте на спину, ноги витягніть. Руки за головою тримають рушник. Тягніть свій пупок до хребта. Нижня частина спини лягла на підлогу. Тримайте шкарпетки зігнутими і штовхайте стегна в підлогу. Тримайте спину круглої і за допомогою м'язів живота піднімайте без поштовху корпус з підлоги і перейдіть в сидяче вертикальне положення. Втягніть м'язи, штовхайте стегна вниз і повільно поверніться на підлогу, хребець за хребцем. Знову підніміть руки за голову, починайте підніматися знову. Рушник слід тримати натягнутим весь час. Повторення: п'ятнадцять разів опуститися і піднятися.