Як підбирати кріплення для сноуборда.

Характеристики кріплень для сноуборда нададуть значний вплив на ваше вміння кататися і здатність до навчання. Так що стиль вашого катання буде основним критерієм, який потрібно враховувати при підборі кріплень. Також не варто забувати про зручність кріплень і їх вартість. Але до цих критеріїв ви вже самі розберетеся.
Інструкція
1
М'які кріплення є найкомфортнішим для катання типом кріплень. Ними зазвичай користуються сноубордисти, які обрали своїм стилем фрірайд або фристайл. Такі кріплення дозволять вам відмінно почувати сноуборд. Крім того, вони досить гнучкі, що дозволяє виконувати різні за складністю трюки і повороти. Однак м'які кріплення досить важко знімаються і надягають, а також недостатньо добре підтримують щиколотки. Тим не менш, такі кріплення випускають як з низькою, так і з середньою і високою задньою частиною. Це забезпечує різну ступінь підтримки ахіллове сухожилля і щиколотки.
2
Кріплення Step-In дуже зручно пристібати і відстібати. Вони дуже зручні для новачків, дозволяючи контролювати канти сноуборда . Зручність і легкість у використанні передрікають даному виду кріплень велике майбутнє.
3
Жорсткі кріплення не так зручні, як кріплення Step-In, але зате вони здатні забезпечити найкращу підтримку ніг, а зовні дуже схожі на лижні кріплення. Жорсткі кріплення воліють любителі швидкісного спуску і серйозного карвінгу. Загальна стійкість збільшується, ви можете робити різкі повороти, але от відчуття дошки якось губиться.
4
А тепер проведемо невеликий лікнеп по стилям катання на сноуборді: Технічний фристайл. Сноубордисти, які захоплюються цим стилем катання, найчастіше зустрічаються на пологих «фігурних» схилах або на халф-пайпах. Більшість з них колись займалося активними видами спорту типу їжі на роликах, скейтборді, BMX-велосипеді.
5
Фрірайд називається попутка спуску з гори по всьому її схилу вільним способом. Це стиль катання початківців, але вже впевнених у своїх силах сноубордистів.
6
Фрікарва (карвінг) розвивається швидкими темпами. Його нерідко іменують «пересіченим катанням». Багато сноубордистів, які обрали для себе даний стиль катання, раніше захоплювалися лижним спортом.
7
Останній стиль - гоночний. Назва стилю говорить сама за себе. Сноубордистам-гонщикам потрібні доглянуті й акуратні, але якомога більш довгі схили, по яких можна проїхатися з вітерцем, залишаючи на снігу глибокі сліди. Ці любителі сноубордингу посилено користуються кантами дошки.