Як вішати стелі.

Навішування пластикових стель - це сучасний спосіб, що допомагає облагородити інтер'єр житлового приміщення. Крім того пластик є дуже доступним матеріалом. Вирішивши повісити пластикова стеля, спочатку зробіть заміри стелі. Самі пластикові панелі являють собою листи прямокутної форми, що мають ширину 17 см і довжину 6 м. У підсумку загальна площа однієї панелі приблизно дорівнює квадратному метру.
Інструкція
1
Крім самих панелей, також потрібно придбати дерев'яні рейки перетином 3х5 см. На них і буде кріпитися стелю. Заздалегідь визначтеся з тим, як ви будете розташовувати на стелі пластик (поперек або уздовж обраної стіни). Також прорахуйте необхідну довжину рейок, так як стеля буде кріпитися перпендикулярно їм. Враховуйте, що відстань між рейками має становити приблизно 30 см. Це допоможе визначитися із загальним метражем рейок. Крім того, потрібно купити стельовий плінтус.
2
Кріпитися до рейок стелі будуть за допомогою саморізів довжиною 50-60 мм і пластикових пробок, так що ними теж треба буде запастися. З інструментів знадобиться дриль, перфоратор, меблевий степлер і пила-ножівка.
3
Перед розпилюванням рейок і пластикових панелей слід все уважно проміряти і зробити на стелі розмітку. Для пластика відмінно підійде ножівка по металу, а рейки можна різати за допомогою звичайної столярної пилки. Розпилявши рейки, попередньо в них просвердлите канали під саморізи. Свердло підійде триміліметровий. Отвори повинні розташовуватися на відстані 40-50 см один від одного.
4
Тепер можна озброюватися драбиною і приступати до кріплення рейок і пластикових панелей. Прикладіть рейку до потрібного місця на стелі. Через просвердлені для саморізів канали продряпайте гострим цвяшком або шилом позначки. За отриманими відмітками продовбає стеля перфоратором, вставляючи потім пластикові пробки. Прикрутите рейки на свої місця. Потім прикладіть лист пластику в одному з країв кімнати, орієнтуючи панель замком до себе. Далі пристреляйте її степлером по рейкам. Вставте в замок наступну панель і знову пристреляйте степлером. Після закінчення установки панелей встановіть стельовий плінтус.