Як покласти плитку на гіпсокартон. Як включити на Мегафоні живий баланс.

Для ремонту у ванній кімнаті або на кухні багато господарів для обробки стін застосовують гіпсокартон , який є зручним і простим у використанні матеріалом. Через це виникає питання про те, як якісно укласти плитку на даний матеріал. Керамічний кахель на гіпсокартон лягає добре і тримається міцно. Щоб все пройшло максимально швидко і ефективно, необхідно врахувати деякі особливості даного процесу.
Інструкція
1
Купіть звичайний плитковий клей на цементній основі або еластичний клей, який продається як в сухому вигляді, так і в готовому. Візьміть краще еластичний аналог, який коштує дорожче, але зате набагато якісніше й ефективніше компенсує невеликі нерівності.
2
Ретельно прошпаклюйте місця стиків аркушів гіпсокартон а. Для цього запасіться спеціальною шпаклівкою, призначеної саме для цього матеріалу. Даний процес зробить конструкцію більш цілісною і стійкою.
3
Обробіть поверхню аркушів ґрунтовкою, яку підберіть при покупці плиткового клею. Прогрунтуйте стики, шви, місця розташування шурупів. Після цього дайте поверхні добре просохнути.
4
Приступите безпосередньо до приклеювання плитки. Візьміть в руки шпатель, який зазвичай купується разом з клеєм, або зазубрений скребок, який застосовується при великому фронті робіт.
5
Нанесіть клей рівним краєм скребка або шпателя, а потім проведіть по шару зубчастої стороною, щоб з'явилися смуги, і прикладайте плитку до гіпсокартон у. Зубчики скребка забезпечують оптимальний розподіл клею по поверхні плитки і хороше зчеплення поверхонь.
6
Після висихання клею, гіпсокартон може «повести». Для запобігання цій ситуації, встановіть напрямні частіше, наприклад, через кожні сорок сантиметрів. Це не дасть просісти листам та перешкоджатиме відколювання плитки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p9LyICDmXEM