Як вибирати цифрові фотокамери.

Вже відносно давно плівкові фотоапарати старого типу вийшли з ужитку. На зміну їм прийшли цифрові, а потім і дзеркальні фотокамери . Вони зручні у використанні і обслуговуванні. Друкувати фотографії стало абсолютно не обов'язково - їх можна зберігати в електронному вигляді, а якість фотографій, отриманих за допомогою цифровиков, безсумнівно на порядок вище фотографій з плівкових фотоапаратів. Але для досягнення найкращого ефекту потрібно вміти правильно підібрати цифрову фотокамеру.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Для початку визначтеся з фірмою. Лідерами в цій галузі виробництва залишаються фотокамери фірм Sony, Nikon і Canon. У кожної компанії свої переваги.
2
Вибирайте тільки скляні об'єктиви. Якщо ви хочете, щоб ваша фотокамера прослужила достатньо довго, і при цьому якість фотографій було на висоті, лінзи фотокамери повинні бути скляними.
3
Вибирайте ЖК-дисплей з захистом. В цьому відношення Canon стала явним лідером. У цієї фірми ЖК-дисплеї навіть бюджетних фотокамер захищені пластиком. Це запобігає від подряпин і інших механічних пошкоджень.
4
Визначтеся з максимальною роздільною здатністю знімка. Найпопулярнішими зараз вважаються фотокамери з дозволом від 12 мегапікселів і вище. Але вибирати слід виходячи з наступного принципу: якісні «прості» знімки виходять з дозволом, який стоїть на порядок нижче максимального. Тобто якщо у вашій майбутній фотокамері стандартні режими 3М, 5М, 8М і 12М, то фотографувати найкраще на 8М, тобто 8 мегапікселів. Максимальний режим розрахований на зйомку нерухомих об'єктів зі штатива. Так що оптимальним буде цифровик з дозволом 14М.
5
Зверніть увагу на якість запису відео. Іноді тільки по цій характеристиці можна визначити якість цифровика. Якщо обрана вами фотокамера підтримує зйомку 1024х768 в режимі «відео», то в ній присутні скляні лінзи і хороша матриця обробки зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AmAJ91tGMhQ
Корисна порада
Не женіться за високим дозволом - це загрожує отриманням розмитих фотографій.