Як відключити сертифікати.

Система сертифікатів, знайома кожному користувачеві смартфона, дозволяє операційній системі цього корисного мобільного пристрою контролювати запускається користувачем програмне забезпечення, з одного боку, оберігаючи пристрій від активації вірусів і інших шкідливих програм, а з іншого - від необдуманих дій самого користувача, здатних пошкодити програмам і даним, що знаходяться в смартфоні.

Існує три основних види сертифікатів, використовуваних в найбільш поширеною операційною системою для смартфонів - Symbian OS. Користувальницькі, або загальні сертифікати, допускають установку підписаних ними додатків будь-яким користувачем; персональні або особисті сертифікати дозволяють додатком отримати більш широкий доступ до функцій API операційної системи, однак запустити такий додаток можна тільки на одному телефоні; сертифікати «LicensePlatform», що дають додатком найповніший доступ до можливостей сістеми.Для установки непідписаних додатків необхідно відключити сертифікати, так як установки за замовчуванням забороняють установку в смартфон додатків, надійність яких не підтверджена. Для цього слід:

  1. Відкрийте Диспетчер додатків.
  2. Послідовно вибирайте пункти меню Функції - Налаштування - Прогр. устан - Все, Перевірка сертиф. - Відключена. Тепер сертифікати відключені, а значить, з одного боку, користувач зможе встановлювати додатки без відповідного підпису, а з іншого - навіть при установки підписаних сертифікатом додатків не відбуватиметься перевірка сертифіката через Інтернет, а значить, буде виключений даремний для користувача витрата трафіку.

Поява повідомлення про помилку "Невірний сертифікат» або «Установка заборонена» сигналізує про те, що відключення перевірки сертифікатів не було вироблено. Уважно повторіть дії пропонованої інструкції з самого начала.В разі появи таких повідомлень про помилки, як «Термін дії сертифіката закінчився», «Сертифікат ще не настав» не обов'язково прагнути відразу ж повністю відключити сертифікати. Як правило, вирішити проблему вдається перекладом системного календаря пристрою відповідно вперед або назад.

Більшість користувачів сучасних смартфонів, оснащених популярною операційною системою Symbian OS, стикалися з проблемою, пов'язаною з системою перевірки сертифікатів додатків для цієї операційної системи. В цілях безпеки кожен додаток, яке встановлюється на смартфон, повинно бути забезпечене спеціальною підписом - сертифікатом.

Більшість користувачів сучасних смартфонів, оснащених популярною операційною системою Symbian OS, стикалися з проблемою, пов'язаною з системою перевірки сертифікатів додатків для цієї операційної системи. В цілях безпеки кожен додаток, яке встановлюється на смартфон, повинно бути забезпечене спеціальною підписом - сертифікатом. Додаток без сертифіката або з простроченим сертифікатом вважається ненадійним, і операційна система перешкоджає його встановлення та запуску. Про те, що програма не пройшло перевірку сертифіката, користувача повідомляють повідомлення «Термін дії сертифіката закінчився" або "Неправильна сертифікат», можуть з'являтися і про помилки іншого содержанія.Чтоби уникнути появи таких повідомлень при установці нових ігор, програм або тем оформлення для смартфона необхідно відключити перевірку сертифікатів. Це дозволить обійти схеми контролю операційної системи і встановити в пристрій теми і різноманітні додатки (в тому числі ігри), чиє походження не підтверджене чинним сертіфікатом.Для відключення перевірки сертифікатів операційною системою можна скористатися наступною інструкцією:

  1. Відкрийте послідовно Засоби - Налаштування - Додатки - Менеджер програм - Перевірка сертифікатів - Відключено або відкрийте Засоби - Менеджер програм - Перевірка сертифікатів - Відключено.
  2. Значення пункту «Прогр. устан. »зміните з« з підписом »на« все ».

Перевірка сертифікатів відключена. Якщо установка теми або гри, тим не менш, не вдається, спробуйте перевести календар смартфона на 6 або 12 місяців тому. Це також допоможе обійти перевірку сертифіката, термін дії якого істек.Помніте, що відключення перевірки сертифікатів є потенційною загрозою безпеці операційної системи телефону, не дозволяючи їй відстежувати і припиняти запуск шкідливого і потенційно небезпечного програмного забезпечення, отриманого з джерел, що не заслуговують довіри. Якщо користувач смартфона вирішив відключити перевірку сертифікатів, значить, вся відповідальність за наслідки запуску тих чи інших додатків на смартфоні повністю лягає на його власні плечі, тому без крайньої необхідності робити це не рекомендується.