Як прочистити дитині ніс. Як впливає прочищення носа дитини.

Закладений ніс утруднює дихання, малюк вередує, може відмовитися від їжі. Якщо дитина ще не вміє сякатися, то доводиться прочищати йому ніс ик, відновлюючи ніс овое дихання і позбавляючись від скопилася слизу. Прочистити дитині ніс можна в кілька етапів.
Вам знадобиться
  • - ефірне масло (ялиці, ментолу, шавлії)
  • - сольовий розчин
  • - спринцівка
Інструкція
1
Пропарте ніс ік.Еслі у малюка немає температури, то полегшити дихання і зняти закладений ніс ть ніс а допоможе вдихання вологих парів . Увімкніть гарячу воду у ванній, закрийте двері і посидьте там з малюком деякий час. Потім можна викупати дитину в теплій ванні з додаванням кількох крапель ефірного масла (ялиці, ментолу, шавлії).
2
Закапайте в ніс сольовий раствор.Чтоби розм'якшити слизову і разжижить слиз, необхідно закапати по кілька крапель фізіологічного розчину або самостійно приготовленого сольового розчину в кожну ніздрю. Сольовий розчин готується з розрахунку - чайна ложка солі на склянку підігрітої води. Закопуйте ніс правильно - злегка закиньте голову малюка, притримуючи її однією рукою, а другою рукою обробляйте кожну ніздрю.
3
Видаліть виділення з ніс овой полості.Можно прочистити дитині ніс за допомогою спринцівки або спеціального відсмоктування. Кінчик спринцівки або аспіратор вставте біля входу в ніздрю і відсмоктують вміст. Не слід вставляти інструмент занадто глибоко, ви можете пошкодити целост ніс ть слизової оболонки ніс а. Якщо малюк вміє сякатися, то попросіть його зробити це кілька разів, але не напружуючись.
4
Витріть ніс ік.Мягкой тканиною або паперовою серветкою витріть область навколо ніс а, видаляючи залишки розчину і грудочки слизу.
5
Змастіть вхід в ніздрі маслом або жирним кремом.Кожа навколо ніс а під час нежиті може пошкоджуватися, на ній утворюються почервоніння і роздратування. Періодично змащуйте область ніс а жирними кремами або вазеліновим маслом.
6
Не допускайте пересихання слизистої оболонки ніс а.Закапивайте сольовий розчин в ніс ик якнайчастіше - так ви не дасте слизу висохнути, і процес позбавлення від нежиті станеться швидше. Підтримуйте високий рівень вол ніс ти в кімнаті.