Як вилікувати нежить і кашель у дитини. Як вилікувати соплі і мокрий кашель у 3 місячної дитини.

Боротьбу з типовими проявами простудних захворювань слід починати якомога раніше. Можна вилікувати нежить і кашель у дитини шляхом застосування медикаментів, але не у всіх випадках такі заходи виправдані. Додаткова терапія доступними засобами допоможе значно полегшити стан малюка.
Вам знадобиться
  • - молоко
  • - мед
  • - малинове варення
  • - ялицеве масло
  • - настій шавлії
  • - мед, гірчиця, рослинне масло, борошно
Інструкція
1
Забезпечте відповідну температуру повітря в помещеніі.Слішком сухе повітря викликає пересихання слизу, дитині важко дихати, а кашель не стає продуктивним. Оптимальною є температура в 22? C, при цьому рівень вологості в кімнаті, де лежить хвора дитина, повинен бути високим. Регулярно провітрюйте кімнату і робіть вологе прибирання.
2
Тепле питво і краплі в нос.Поіте дитини часто і потроху, так як рясне пиття сприяє підтриманню вологості слизової оболонки носа і збільшує кількість мокротиння. Разом з рідиною з організму виводяться токсичні речовини. Убезпечте дитини від небезпечного стану при високій температурі - зневоднення. У підігріте молоко додайте ложку меду або малинового варення. Поїть дитини два-три рази на день, стежачи за тим, щоб він пив маленькими ковтками.
3
Робіть інгаляціі.Процедури будуть однаково ефективні для лікування нежить а і кашлю. Приготуйте розчин гарячої води з доданим смерековим маслом і настоєм шавлії. Починайте з 3-5 хвилин, оптимальною є 10-хвилинна тривалість інгаляції. Слідкуйте за тим, щоб дитина нічого не їв, не пив і не розмовляв протягом півгодини після процедури.
4
Парте ногі.Горячіе ножні ванночки слід проводити тільки при невисокій температурі тіла. Збільшуйте температуру води поступово. Додайте у воду кілька крапель ефірного масла - цілющі пари будуть впливати на дихальні шляхи і носоглотку. Після закінчення процедури надіньте на дитини теплі шкарпетки.
5
Робіть компресси.Чтоби вилікувати нежить і кашель у дитини , необхідно прогрівати груди і спину. Змішайте мед, гірчицю і рослинне масло, додайте борошна до стану тесту. Підігрійте суміш і розділіть її на три коржі: одну прикладіть на груди, дві інші - на спину. Шкіру дитини захистите марлею, а зверху укутайте тіло махровим рушником.