Як полагодити клавіатуру на ноутбуці. Як відремонтувати клавіатуру ноутбука.

Клавіатура є одним з необхідних елементів будь-якого комп'ютера. Без неї складно уявити роботу з ПК. Коли клавіатура виходить з ладу, це може принести вам ряд незручностей, а в деяких випадках також ускладнюється навіть просте завантаження комп'ютера. Приміром, якщо у вас стоїть пароль на вхід в систему, то ви не зможете його ввести за допомогою однієї лише мишки.
Інструкція
1
Але якщо раптово відмовила клавіатуру звичайного настільного комп'ютера можна в разі чого замінити, попросивши у друга чи сусіда, то з ноутбуком справи йдуть на порядок складніше. На щастя, в ряді випадків її можна відремонтувати, володіючи належною цікавістю і акуратністю, а також представляючи в голові приблизний порядок дій. Розглянемо найбільш поширену проблему з відмовою клавіатури, викликану попаданням на неї який-небудь рідини.
2
Першим ділом відразу ж вимкніть ноутбук, від'єднайте блок живлення, а потім виймайте акумулятор.
3
Потім акуратно від'єднайте від ноутбука клавіатуру і промийте її водою, але не використовуйте ніяких засобів для чищення, щоб не пошкодити струмопровідні доріжки та ізоляцію провідників. Далі висушіть клавіатуру , встановіть на місце і перевірте, чи працює вона. Сушити її потрібно довго: близько доби вона повинна полежати в помірно теплому місці, закритому від прямих сонячних променів. Прискорити сушку можна вентилятором. Пам'ятайте: якщо на поверхні вологи немає, це ще не означає, що її немає і під кнопками.
4
Якщо ваша клавіатура все одно відмовляється працювати (частково або повністю), її ще можна відремонтувати. Для цього відновіть струмопровідні доріжки. У комп'ютерних салонах продається спеціальна струмопровідна фарба. Однак, якщо ви її ніде не знайшли, спробуйте спробувати щастя в автосалоні, запитавши там, чи є у них рідина для лагодження ниток обігріву заднього скла. Така рідина цілком згодиться.
5
Запам'ятайте розташування клавіш, сфотографувавши клавіатуру або хоча б записавши на аркуші місце розташування всіх клавіш. Далі приступайте до їх зняттю. Це легко робиться стоматологічним гачком або тоненькою часовий викруткою. Далі зніміть ліфти, службовці для кріплення на них клавіш. Вам відкриється доступ до поліетиленових платам, розташованим на доріжці з алюмінію. На них і наносяться струмопровідні доріжки. Якщо ж вони склеєні, скористайтеся феном, щоб нагріти і акуратно їх розділити.
6
Нанесіть фарбу на пошкоджені ділянки струмопровідних доріжок, потім висушіть клавіатуру , після чого зберіть її, виконуючи перераховані дії в зворотному порядку, і перевірте клавіатуру .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E0PGxoDdTHs
Зверніть увагу
Причини пошкоджень і варіанти того, як полагодити клавішу на ноутбуці. Клавіші на ноутбуці мають невеликим ходом, а сама клавіатура досить тонка. Як полагодити кнопку на ноутбуці своїми руками. Все ноутбуки відрізняються один від одного, але кріплення у кнопок практично завжди однакове. Клавіша звичайно зі зворотного боку оснащена двома парами засувок і двома пазами, в які входять «вушка» качельки.
Корисна порада
Власники ноутбуків можуть підтвердити, що досить часто з ладу виходить клавіатура - клавіші залипають або взагалі не працюють. Ремонт може вилитися в досить таки кругленьку суму, тим більше їли гарантійний термін вже закінчився. Однак відремонтувати клавіатуру можна спробувати самостійно, при цьому заощадивши гроші. Саме про те, як відремонтувати клавіатуру ноутбука самостійно і піде мова.