Як підняти будинок домкратом. Як підняти каркасний будинок.

Заміський або дачний будинок зазвичай асоціюється з деревом. Цей матеріал робить житло теплим, не дуже дорогим і з екологічної точки зору безпечним. Правда, обробляти дерево потрібно з розумом, щоб захистити його від згубного дії вогкості і пов'язаного з нею гниття. В першу чергу це відноситься до стін будинок а, а якщо бути точніше, до нижніх вінців. Адже вони ближче інших частин будинок а знаходяться до землі, а дах не захищає їх від опадів. На виручку прийдуть будинок Крат, за допомогою яких можна підняти будинок і замінити вінці.
Інструкція
1
Щоб визначити, згнило Чи колоду чи ні, злегка постукайте по ньому обухом сокири. Глухий звук скаже вам про те, що з колодою справи йдуть погано. А краще озброїтися шилом і намагатися їм проткнути всі колоди, що викликають у вас підозру. Вільне проникнення вістря на велику глибину дасть вам привід задуматися про заміну колоди.
2
Розібравшись з колодами, приготуйте майданчик для рубки і збору вінців, а також підберіть колоди тих же габаритів, що і замінні, висушивши їх і очистивши від кори.
3
Потім викопайте на відстані близько півметра від кутів будинок а кілька ям (по дві у кожній стіни). При цьому ями повинні мати такі розміри: довжина вздовж колоди - 100 см, ширина - 70 см, глибина від колоди - 50 см. Дно вирівняйте і покладіть на нього широку плаху або товсті дошки.
4
Далі вам потрібно пара гідравлічних будинок Крат, розрахованих на п'ятитонний вага, різні чурбаки, обрізки товстих дощок і скоби.
5
Перевірте і зафіксуйте положення зрубу, прибивши по стінах дві горизонтальні планки. В місцях підйому будинок а скріпіть товсті колоди дошками, щоб нічого не змістилося. Потім в ями встановіть будинок КРАТ з боку колоди, лежачого на нижніх колодах. Під будинок кратом має бути місце для підкладання чурбака. Можна для більшої надійності підкласти під п'яту будинок крата сталеву пластину.
6
Тихенько підійміть будинок , контролюючи при цьому перекіс за рівнем. Коли йде в упор колоду вийде з чашок нижчерозташованих колод, припиніть підйом. Домкратами працюйте по черзі. Якщо будинок піднімається з тру будинок , підставте під колоду чурбаки і опустіть будинок Крат, а під колоду підставте чурбаки з прокладками, після чого можна відновлювати підйом . Не забирайте чурбаки. Нехай вони будуть страховкою. Піднявши будинок а на 30 см, зафіксуйте його на чурбаках, а потім переходите до іншої сторони. Повторіть перераховані операції, після чого викотите нижні колоди. Замініть їх і опускайте будинок . Робити це потрібно також поступово, спочатку піднявши будинок , а потім опустивши, прибравши перед цим чурбаки.