Як включити стільниковий телефон.

Сьогодні важко уявити своє життя без мобільного телефону . Стільниковий зв'язок не випадково запозичило слово «соти» для свого імені. Ці стільники охопили весь світ. В цивілізованих країнах телефон отримав ім'я обов'язкового аксесуара сучасної людини. Наявність телефону говорить не про солідність, а скоріше про необхідність. Якщо стільниковий зв'язок змогла охопити таку кількість людей, значить, вона є популярним засобом обміну інформацією. Відповідно, кожній людині, яка купує мобільний телефон, необхідно вміти ним користуватися.
Вам знадобиться
  • Включення стільникового телефону і виявлення причин його відключення.
Інструкція
1
Недавно куплений телефон для вас може стати справжнім ребусом, якщо це ваш перший телефон. Включення телефону проводиться довгим натисканням на клавішу включення. Кнопка живлення телефону для кожної моделі різна, вони можуть розташовуватися в різних місцях. Приміром, для більшості телефонів такий клавішею буде та клавіша, на якій зображена трубка телефону червоного кольору (клавіша скидання виклику). Часто під цією трубкою знаходиться значок включення телефону , схожий значок ви зможете знайти на дистанційному пульті управління телевізором (вкл/викл).
2
Деякі виробники телефонів розміщують цю кнопку на верхній частині бічної панелі телефону (знаходиться вище екрана). Кнопка включення також є кнопкою виключення телефону . Якщо ви купили телефон порівняно давно, і він був в робочому стані, то причина може критися в сів акумуляторі. Для зарядки такого акумулятора потрібно зарядний пристрій, який ви мали отримати в комплекті з телефоном. Якщо у вас немає під рукою такого пристрою, то можна скористатися «жабою». «Жаба» - це універсальний зарядний пристрій. Єдиний мінус цього пристрою - при кожній зарядці необхідно виймати батарею з корпусу телефону .
3
Якщо у вас немає жодного з вище перерахованих пристроїв, то можна зробити наступні дії для забезпечення роботи телефону на кілька хвилин: витягніть батарею, ви побачите 3 контакту. Якщо ви заліпите невеликим шматочком паперу середній контакт, то телефон зможе включитися, а ви зможете зробити пару дзвінків.