Як вставити флешку в телефон.

Купуючи нову модель телефону , кожен виробник готовий надати більшість зручностей в одному апараті: mp3, відео, Bluetooth, Flash-карта, Edge і т.д. Найбільше сучасної людини цікавить підтримка flash-носія в мобільному телефоні. Розмір флешки може бути від 128 Мб і вище. Flash-носії практично повністю витіснили інші носії інформації, тому й стали настільки популярними.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, flash-карта будь-якого обсягу.
Інструкція
1
Flash-карти бувають різних марок, різного об'єму. Зовні вони різняться тільки форм-фактором: якісь флешки більше за розміром, а якісь менше. Завдяки Своременного технологіям flash-носії використовуються не тільки в телефону х, але і в фото- і відеокамерах, а також в mp3-плеєрах. Але масова популярність цього виду носіїв досі залишає багато запитань, які можуть стосуватися використання флешок. Одним з таких питань: «Як вставити flash-карту в телефон?».
2
Часом буває дуже складно знайти роз'єм для вставки карти. При покупці телефону можна не помітити, куди саме була вставлена флешка продавцем-консультантом. Щоб дізнатися відповідь на це питання, можна звернутися до інструкції, яка йшла в комплекті з телефоном. Також можна ознайомитися з керівництвом до телефону на офіційному сайті виробника вашого телефону .
3
Для кожної моделі телефону роз'єм під флешку може перебувати де завгодно. У телефонів Nokia flash-карта розташовується під батареєю, виробники Sony Ericson віддають перевагу бічній панелі телефону . При вставці флешки переконайтеся, що в роз'ємі немає інших носіїв інформації. Якщо такий носій був виявлений, що його можна витягти надавливанием на нього. Роз'єм влаштований таким чином, що при натисканні він виштовхує флешку. Після того, як слот під флешку буде порожнім, вставте свою flash-карту.