Як підвищити швидкість завантаження.

Все веб-майстра і користувачі інтернету знають, наскільки важлива швидкість завантаження сайта - чим швидше завантажується сайт, тим комфортніше він стає для відвідувачів, тим більше збільшуються його прибуток і трафік . Сайт, який завантажується надто повільно, не матиме успіху серед відвідувачів і рекламодавців - неможливість швидко переглянути потрібну інформацію змусить людей піти з сайту і шукати аналогічні дані на інших ресурсах. Саме тому дуже важливо оптимізувати свій сайт і прискорити його завантаження.
Інструкція
1
На сервері, в якому зберігається ваш сайт, включите систему кешування, щоб деяка інформація на сайті, яка завжди залишається незмінною (в тому числі кнопки, елементи дизайну та оформлення, деякі тексти, і ін.), Не оновлювалася кожен раз при запуску сторінки заново, а зберігалася в кеші.
2
Зверніть увагу на кількість і обсяг графічних елементів, що зберігаються на сайті. Занадто велика кількість картинок і фонових малюнків великого розміру серйозно знижують швидкість завантаження сторінки.
3
Створюйте зменшені копії картинок, оптимізує їх для відображення на веб-сторінках, стискайте в формат PNG і зменшуйте обсяг. Не ставте на сайті ілюстрацій великого розміру - якщо люди захочуть побачити малюнок або фото в оригіналі, вони зможуть натиснути на зменшене зображення, відкривши його в окремому вікні.
4
На сторінках сайту всі ілюстрації і фотографії повинні зберігатися в зменшених превью. Численні ілюстрації та картинки рекомендується зберігати не на тому ж сервері, де зберігаються інші файли сайту, а на інших хостах. Це зменшить час завантаження сайта.
5
Перевірте код сторінок - CSS-таблиці і Java-скрипти потрібно винести в окремі файли, а не розміщувати всередині коду сторінки. Стисніть всі скрипти - видаліть пробіли, зайві коментарі й інші елементи, що подовжують процес завантаження.
6
Перевірте, чи у налаштуваннях на вашому сайті непотрібних плагінів, які віднімають трафік і перевантажують сторінку зайвими скриптами.
7
Розділяйте код і контент сайту - в окремі файли помістіть статичні елементи (меню, елементи дизайну, і т.п.), а в інші файли - змінюється контент. Таким чином, при перезапуску сторінок відвідувач буде завантажувати заново контент сайту, а статичні елементи не будуть перезавантажуватися повторно.
8
І нарешті, дізнайтеся, який потужністю володіє сервер, на якому розташований сайт. Тільки потужний сервер може забезпечити достатню швидкодію.