Як відключити індексування.

Поліпшити швидкодію системи можна різними способами - наприклад, якщо ваш комп'ютер має невеликий обсяг оперативної пам'яті, прискорити та оптимізувати його роботу можна, відключивши невикористовувані служби Windows. Однією з таких служб є індексування - відключивши його, ви можете в якійсь мірі прискорити роботу операційної системи на шкоду швидкості роботи вбудованої системи пошуку. Індексування можна як відключити, так і змінити його параметри.
Інструкція
1
Відкрийте Пуск і відкрийте розділ «Служби». Якщо ви не знаєте, де він знаходиться, в рядку пошуку програм і файлів введіть слово «Служби» і натисніть кнопку пошуку. Знайдений розділ відкрийте правою кнопкою миші, і в контекстному меню виберіть "Запуск від імені адміністратора».
2
Якщо система зажадала пароль до облікового запису адміністратора, введіть його. Пролістніте вниз список служб, який відкрився в новому вікні, і знайдіть параметр Windows Search, що впливає на індексування контента комп'ютера і пошукову службу Windows.
3
В рядку стану праворуч від служби повинно бути написано «Працює». В меню «Дія» виберіть пункт «Властивості», а потім у вікні властивостей на вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Зупинити». З'явиться список пропонованих дій, з якого потрібно вибрати «Вручну», або «Відключено». Натисніть ОК, щоб застосувати зміни.
4
Після цього закрийте вікно служб і відкрийте «Мій комп'ютер». Виділіть всі диски, встановлені на комп'ютері - як локальні, так і знімні, і правою кнопкою миші клацніть на кожному, вибравши Властивості.
5
У нижній частині вікна властивостей ви побачите рядок «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску на додаток до властивостей файлу».
6
Зніміть галочку, що стоїть біля цього рядка, а потім натисніть ОК. Зробіть це у властивостях всіх дисків, застосовуючи зміни до диска і до всіх вкладених папок і файлів. Натисніть ОК. При бажанні ви в будь-який момент можете включити індексацію, повернувши всі параметри в початковий стан.