Як зробити в'ялену ковбасу салямі. Як зробити сиро вяленную ковбасу вдома відео.

Салямі сухого в'ялення - італійський сорт ковбаси, який можна як придбати в магазині, так і самостійно приготувати вдома. Вам не доведеться піддавати продукти температурній обробці, все, що для цього потрібно, - зробити м'ясний фарш і запастися терпінням на 2 місяці. Салямі сухого в'ялення можна робити по-різному, т.к. спеції, які входять в список інгредієнтів, можна замінювати згідно вашим перевагам. Перш ніж приступити до виготовлення салямі, потрібно підготувати всі продукти.

Для того щоб приготувати салямі сухого в'ялення, вам знадобиться:

- ніж;

- 1,8 кг свинини;

- 450 г свинячого жиру;

- 125 мл води;

- 2 чайні ложки глюкози;

-? чайної ложки бактерій бродіння педіококки;

- 100 г глюкози;

- 10 чайних ложок солі;

- 4 чайних ложок перцю;

- 2 лаврових листа;

- 2 чайні ложки шавлії;

- 4 зубчики дрібно нарубаного часнику;

-? чайної ложки мелених насіння гірчиці;

-? чайної ложки меленого мускатного горіха;

- 1 м говяжей кишкової оболонки.

1. Змішайте свинину і свинячий жир, нарізавши їх ножем. Чим дрібніше ви зможете нарізати, тим краще. Намагайтеся не робити шматки крупніше, ніж півсантиметра.

2. Приправте дрібно нарізане м'ясо і жир. Для цього їх потрібно змішати з водою, декстрозой, біфідокультури, сіллю, перцем, мускатом, насінням гірчиці, шавлією, лавровим листом і часником. Гарненько перемішавши, поставте суміш в морозилку на півгодини.

3. Прокрутіть суміш через м'ясорубку. Використовуйте ніж з отворами діаметром 0,5 см, щоб ковбаса вийшла не дуже тугий.

4. Начините кишкову оболонку пропущеної через м'ясорубку сумішшю. Не забудьте зав'язати її. Це і є ваша салямі, тільки поки її не можна пробувати.

5. Обвяльте салямі. Для цього вам знадобиться місце з температурою 32 ° С. Цілком підійде духовка з включеним освітленням. Увімкніть світло в духовці і покладіть туди салямі. Залиште ковбасу бродити на добу.

Витримайте салямі. Знайдіть місце, де постійна температура становить приблизно 12-13 ° С. Залежно від пори року і місця, де ви проживаєте, це може бути або холодильник, або звичайна коробка. Виміряйте термометром температуру, перш ніж вирішити питання з місцем. Коли ви знайдете підходяще місце, зберігайте там салямі близько 2 місяців. Після 2 місяців салямі готова.