Як підвищити швидкість закачування. Як прискорити закачування файлів через модем.

Торенти користуються величезною популярністю в інтернеті, завдяки тому, що вони надають кожному бажаючому величезний обсяг корисної і потрібної інформації в будь-яких обсягах. Час від часу користувачі торрент-трекерів стикаються з дуже низькою швидкістю закачки файлів, яка не відповідає високій швидкості їх власного інтернет-каналу. Швидкість закачки на торрентах залежить від різних параметрів, і є кілька способів, що дозволяють підвищити її.
Інструкція
1
Якщо швидкість вашого підключення до інтернету досить висока, але при цьому швидкість закачки залишає бажати кращого, зверніть увагу на кілька факторів. Основоположним серед них є кількість активних користувачів-сідерів, які знаходяться в мережі і роздають файл.
2
Також на швидкість впливає кількість користувачів, які на даний момент скачують файл. Чим менше роздають, і чим більше викачують користувачів - тим менше буде швидкість закачки файлу для вас.
3
Перевірте налаштування торрент-клієнта - можливо, швидкість обмежується через нього. Подивіться, не прописано Чи в налаштуваннях клієнта обмеження по швидкості закачки, і перевірте, скільки файлів у вас закачується на даний момент. Бажано не закачувати одночасно більше трьох файлів, тому що в противному випадку швидкість буде ділитися на всі файли, а значить, зменшуватися.
4
Використовуючи додаткові програми, змініть максимальну кількість напіввідкритих TCP-з'єднань - стандартна кількість з'єднань дорівнює десяти, але для стабільної роботи торрент-клієнта його можна збільшити до 60-100. Зробити це можна за допомогою програми Universal TCP/IP Patch.
5
На момент скачки файлу відключіть всі програми, які вимагають постійного з'єднання з інтернетом - месенджери, поштові клієнти, чати, і так далі. У тих програмах, які оновлюються через інтернет самостійно, тимчасово відключіть функцію автооновлення, щоб в невідповідний момент вони не забрали на себе занадто багато трафіку.
6
Перевірте, чи не включений у вас на комп'ютері вбудований в Windows брандмауер. Якщо він включений, відключіть його. В налаштуваннях свого фаєрволла або антивіруса додайте сервер торрент-трекера в список виключень.
7
Перечитайте інструкцію до свого торрент-клієнта і переконайтеся, що він налаштований правильно, і оптимізований до роботи з вашим інтернет-з'єднанням. Для зручності настройки використовуйте параметр «Тест мережі».
8
Увімкніть підтримку DHT і змініть порт, використовуваний за замовчуванням, на проміжок 49160-65534. Також включіть шифрування протоколу і обновіть версію програми.
9
При необхідності ви можете написати в гілку форуму, прикріпленого до роздачі, щоб люди вийшли на роздачу - іноді це допомагає збільшити кількість сідерів, а значить, збільшити швидкість. Не забувайте роздавати скачаний файл згодом - це збільшить ваш рейтинг і збільшить швидкість закачки надалі.