Як побудувати лазню з цегли своїми руками. Як скласти піч своїми руками для лазні.

Краще доповнення до дачного будинку - баня. Будь-коли року вона відмінний варіант проведення часу та відпочинку. На свіжому повітрі корисний вплив банних процедур тільки збільшується. Є декілька популярних матеріалів для її спорудження. У даній статті буде розглянуто, як побудувати баню з цегли своїми руками . Щоб все вийшло, важливо дотримати правила і провести всі роботи якісно.
Вам знадобиться
  • - щебінь;
  • - гравій;
  • - пісок;
  • - цемент;
  • - цегла;
  • - зливна труба;
  • - теплоізоляційний матеріал;
  • - пароізоляційний матеріал.
Інструкція
1
Баня з цегли, відрізняється хорошими протипожежними властивостями. На жаль, цей матеріал не такий теплий, як дерево, і при неякісної зовнішній і внутрішній обробці на стінах буде накопичуватися конденсат, що призведе до руйнування цегли, особливо газосилікатного, тому під кладку обов'язково встановіть більш потужний фундамент. Якщо цього не зробити, можуть утворитися серйозні тріщини аж до розломів. Перш ніж почати будувати баню з цегли своїми руками , передбачте хорошу вентиляцію основного приміщення та підвалу.
2
Фундамент для цегляного будови закладайте стрічкового типу з вентиляційними отворами в самому фундаменті і в верхній частині цокольній кладки. Встановіть опалубку, виріжте в ній вентиляційні отвори і вставте в них дерев'яні короби, щоб їх не залити. Низ засипте піском і гравієм, ретельно утрамбуйте і поставте арматурний каркас. Залийте фундамент і відразу викладайте цокольний поверх з двох-трьох рядів червоного цегли.
3
У верхньому ряду цоколя залиште отвори для додаткової вентиляції підвального приміщення. Зливну трубу прокладете під фундаментом і виведіть її не менш ніж на 5 метрів.
4
Побудувати баню з цегли своїми руками , що не зв'язуючись з кладкою, просто неможливо. Для задуманого споруди виберіть криничний спосіб. В процесі кладки залишайте відстань між шарами і засинайте його теплосберегающим матеріалом, наприклад, золою. Це дозволить додатково утеплити баню .
5
Встановлюючи стеля і дах, передбачте отвір для пічної труби, якщо ви не збираєтеся виводити її в верхній частині стіни, що робиться достатньо часто.
6
Найголовніший і заключний етап будівництва лазні з цегли - це її утеплення і ізолювання стін і стелі від вологи і конденсату.
7
Обтягніть споруду зовні товстим шаром теплоізоляційного матеріалу і зробіть обробку, яку ви запланували.
8
Стіни всередині і стеля всередині і зовні обробіть від вологи пароізоляційним матеріалом. Після цього зробіть обробку, бажано деревом.