Як вибрати джинси по фігурі.

Джинси давно перестали бути одягом робітників і ковбоїв. Тепер це модний предмет одягу, представлений безліччю форм і забарвлень, в яких легко заплутатися, вибираючи собі джинси по фігурі. Адже будучи неправильно підібраними, вони лише зіпсують вашу фігуру. На щастя, провідні стилісти вирішили поділитися з вами досвідом, який допоможе вам правильно вибрати джинси по своїй фігурі.
Інструкція
1
Прямі джинси - класична і зручна модель, яка йде як худишкам, так і повним дівчатам і жінкам. Такі моделі, напевно, ніколи не вийдуть з моди в силу своєї універсальності.
2
С расклешенними джинсами складніше. Найкраще вони сидять на повненьких і струнких жінках високого і середнього зросту. У низькорослих представниць прекрасної статі вони ніби «з'їдають» зростання на цілих 3-4 см. Такі джинси поступово здають свої позиції, але все ж їх поки ще часто можна бачити.
3
Вільні і однакові по всій своїй довжині джинси підходять як худорлявим, так і пишним дамам. Але підбирати їх потрібно ретельно. Не виключено, що в пошуках ідеальної моделі доведеться переміряти кілька джинсів. Занадто вільні моделі будуть вас повнити, а надто короткі візуально додадуть кілька зайвих сантиметрів на стегнах.
4
Помірно облягаючі моделі відмінно підкреслюють лінії тіла, злегка облягаючи фігуру, але не «обліплені» її. Це прекрасний варіант для невпевнених у своїх стегнах і талії жінок, які прагнуть злегка «утянуть» живіт і сідниці.
5
Сильно облягаючі джинси «дудочки» підходять лише власницям бездоганних форм. Решті жінкам можна спробувати носити такі джинси з вільними джемперами, сукнями-светрами, довгими жакетами, а також туфлями на шпильці і високими чобітками. Тоді силует візуально урівноважиться за рахунок верху, роблячи вашу фігуру більш гармонійною.
6
Джинси , що мають занижену талію - це ідеальний фасон, відмінно сидить практично на будь фігурі. Зараз такі брюки є популярнейшей моделлю, особливо серед молоді.
7
Не менш модно виглядають джинси із завищеною талією. Правда, спокійно носити їх можуть лише ті жінки, які мають накачаний животик. Якщо ви все-таки вирішили купити джинси із завищеною талією, не володіючи видатним пресом, зверніть свою увагу на моделі, які мають щільний пояс, що нагадує корсет і підтримуючий живіт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wlpAd3XeNVs
Вибрати чоловічі джинси сьогодні дещо легше, ніж жіночі. Відсутність округлостей в нижній частині фігури дозволяє чоловікам при виборі виробів з деніму в основному орієнтуватися на стиль, враховуючи своє зростання і статура.
Інструкція
1
Якщо ви зрілий чоловік, що віддає перевагу небагатослівність в одязі, зупиніть свій вибір на прямих джинсах з мінімальною кількістю декоративних деталей. Категорично відмовтеся від розкльошують брюк, в цьому сезоні це модно для жінок.
2
високорослих худорлявим чоловікам рекомендується купувати джинси , що не обтягують фігуру. Нехай брюки будуть вільними і прямими, прилеглими до фігури, але не бовтаються на ній.
3
Для молодого покоління вибір набагато ширше: молодим хлопцям підійдуть вільні брюки, у яких багато об'ємних накладних кишень або навпаки, абсолютно облягають фігуру.
4
Облягаючі варіанти не підходять повним чоловікам. Не варто вибирати і мішкуваті варіанти. При невеликому животі вибирайте джинси акуратного крою, колір яких відрізняється стриманістю, а лінія пояса низька.
5
Вибрати чоловічі джинси для людей надмірної худорлявості не так просто. Можливо, їм варто купувати моделі з заниженою талією.
6
Не тільки жінок цікавлять модні тенденції нинішнього сезону. Колекції 2011 року демонструють джинсові брюки зі злегка помітними дірами і потертостями. Такий одяг дозволить чоловікам розбавити їх строгий гардероб, збагативши його виробами у вільному стилі «casual».
7
Цього сезону в моді лаконічні і приглушені тони. Вибирайте джинси кольору хакі, металевого сірого і темно-синього. Тим чоловікам, які не бояться експериментів в одязі, слід вибирати вузькі брюки з численними потертостями. Талія таких джинсових брюк повинна бути низькою. Все ще в моді мішкуваті вироби, а також вільні в стегнах брюки кольору індиго.
8
Колекції дизайнерів цього року відрізняються наявністю простих, однотонних, брудно-розмитих і потертих джинсів. Вибирайте різноманітні джинси , чим більше їх буде в вашому гардеробі, тим привабливішим буде ваш вид.