Як продовжити термін служби ламп.

Вартість енергозберігаючих ламп на порядок вище, ніж звичних всім ламп розжарювання. Саме з цієї причини і хочеться зберегти її в робочому стані якомога довше. Ціна однієї ламп окуляри дорівнює вартості приблизно 10, а часом 20 ламп розжарювання. Незважаючи на це, покупка повністю окупається, адже економія електроенергії значна. Дотримуючись деяких правил експлуатації, ви не розчаруєтеся в якості енергозберігаючих ламп .
Інструкція
1
Якщо ви зробили покупку ламп очки в холодну пору року, прийшовши додому не вкручуйте її відразу, дайте їй прогрітися до кімнатної температури. Включивши відразу, цілісність ламп и може порушитися, і вона прийде в непридатний стан.
2
Самое крихке місце в ламп е - з'єднання цоколя з колбою. Вкручуйте ламп у з відключеним електрикою, при цьому намагайтеся триматися за цоколь. Чи не викручуйте її без явної необхідності, цоколь може відірватися від колби. Якщо ви торкаєтеся колби руками стежте, щоб вони були не вологими, після включення ламп очка може лопнути.
3
Чи не клацайте часто вимикач, термін служби енергозберігаючих лам залежить від кількості включень. Краще поставте ламп у з низькою потужність і не вимикайте її протягом усього дня. Якщо у вас згоріла ламп очка в період гарантійного термін а - зверніться в магазин, не забудьте взяти з собою чек і упаковку.
4
Чи не ставте енергозберігаючі ламп и в закриті світильники. Температура нагріву ламп и зросте, і вона може перегоріти. Вони не розраховані на експлуатацію в світильниках, які покликані приглушувати яскравість світла, адже світло від такої ламп и і так м'який і комфортний для зору.
5
Не купуйте дешеві ламп очки. Вони не прослужать довго. Матеріали та технологія виробництва енергозберігаючих ламп вимагає високих витрат, тому й ціна на таку продукцію відповідна.