Як позбутися від переляку.

На кожну подію зовнішнього світу ми реагуємо по-різному. Радість, здивування, страх, розчарування - емоції, які показують наше ставлення до зовнішнього подразника. Переляк також є відповідною реакцією людського організму на певну подію. Позбутися від переляку набагато легше, ніж перебороти в собі страх. Тому після невеликих порад ви зможете з легкістю його подолати.
Інструкція
1
Людина лякається в тому випадку, коли подія, яка викликала переляк, відбувається різко і несподівано. Наш мозок не встигає адекватно оцінити ситуацію. Внаслідок цього спрацьовує запобіжник у вигляді переляку . Ступінь лякливості людини залежить від «фортеці» його нервів і стійкості до зовнішніх подразників.
2
Щоб подолати переляк, необхідно навчитися зберігати самовладання в будь-яких ситуаціях. Для цього можна використовувати тренінги НЛП. Спокій - також запорука самовладання. Досягти спокою можна за допомогою медитацій та аутогенного розслаблення.
3
Почніть практикуватися разом з одним. Найпростішим вправою є бавовна в долоні. Партнер, повинен на свій розсуд різко і несподівано плескати в долоні перед вашим обличчям. Тренуйте своє самовладання і не піддавайтеся переляку. Як тільки у вас почне це виходитиме, можна буде використовувати двох партнерів.
4
Практикуйте фізичні вправи, що вимагають самовладання. Ходьба на руках, виконання акробатичних трюків, віджимання, підтягування. Всі ці вправи будуть сприяти розвитку самовладання.
5
Дуже хороший спосіб позбавитися від переляку може надати фільм жахів. Потрібно вибирати ті фільми, в яких моменти бувають різкими і несподіваними. Для більшого ефекту дивіться такі фільми в навушниках. Якщо ви навчитеся не реагувати на них, то ви подолали свій переляк.