Як регулювати опалення.

Навесні нерідко трапляється таке, що на вулиці і вдома встановлюється по-літньому спекотна погода, а батареї все продовжують топити. В результаті квартира стає схожою на задушливу баню. Часом складається таке враження, що тепломережа навмисне взимку то й справа відключає опалення , а навесні - топить щосили, виставляючи на теплоносії величезні температури. Звичайно, вихід є з будь-якої ситуації, потрібно лише його знайти.
Інструкція
1
Можна, звичайно, звернутися в тепломережу з настійним проханням подачі теплоносієм адекватної температури. Вони можуть надіслати метролога, який вважатиме статистику подачі температури і пообіцяє вам проаналізувати результати і вжити заходів. Тільки от прийматися ці заходи допоможуть досить довго. Якщо ви знемагає від спеки і духоти в своїй квартирі, спробуйте відрегулювати опалення . Це стосується в першу чергу тих, хто живе у відносно старих будинках і де крани регулювання опалення розташовуються біля входу в квартиру.
2
Єдиний спосіб боротьби з духотою будинку, який до того ж є досить простим і ефективним, складається в перекривання опалення в квартирі. Частково або повністю його може перекрити практично будь жилець, якщо знатиме, що робити спочатку, а що потім. Адже в кожній квартирі є для цього відповідні краники. А адже ви не тільки зробите комфортної температуру в квартирі, але і зменшить ваші рахунки за опалення .
3
Перекривання опалення повністю. Якщо на вулиці вже міцно влаштувалася весна, плавно переходить в літо, то опалення можна перекрити ґрунтовно. Для цього вам необхідно перекрити два крана, розташовуються зазвичай в коридорі біля входу в квартиру. Один з цих кранів перекриє вхідну трубу, а другий - зворотну.
4
Для часткового відключення опалення потрібно діяти так: біля входу в квартиру є чотири крана, що перекривають дві червоних (вхідні) і дві синіх (зворотні). Так ось, скориставшись цими кранами, ви можете перекрити опалення однієї половини квартири, залишивши його в інших місцях.
Корисна порада
В регулюванню опалення складного нічого немає: ви тільки що самі в цьому переконалися. Тому не варто знемагати від спеки. Просто покрутіть пару кранів, і у вашій квартирі знову буде свіжо і тепло, але не душно.