Як вирівняти підлогу в квартирі.

Роблячи ремонтні роботи в квартирі , необхідно звернути велику увагу на пол - він повинен бути рівним, щоб потім без проблем укладати паркет, ламінат, лінолеум, ковролін або ж ис пол ьзовать інше покриття. На пол ьное покриття буде служити набагато довше і виглядати краще з рівним пол ом. Вирівняти пол и можна самостійно, не маючи спеціальної освіти.
Вам знадобиться
  • рівень, вимірювальний та електроінструмент, суміш для стяжки, напрямні
Інструкція
1
Приберіть з пол а все сміття і зніміть старе покриття. Потім визначте ступінь відхилення пол а від ідеально рівного стану.
2
За допомогою рівня, бажано лазерного, нанесіть розмітку, по якій буде ви пол няться вирівнювання. Починати потрібно з найвищої точки вашого пол а. З'єднайте мітки за допомогою мотузки - хрест-навхрест. Лінії вирівнювання не повинні стосуватися пол а.
3
Викладаємо напрямні для гіпсокартону і кладемо поперек них рівну вузьку фанеру, кінці фанери повинні збігатися з лінією на стіні.
4
Завершальним етапом є стяжка пол а. Розведену суміш, пісок з цементом, заливаємо між напрямними рівним шаром. Вирівнюємо залиту суміш такий же рівній направляє. Після висихання вирівняний пол готовий до подальших робіт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rs0Hv2Z6VA0
Зверніть увагу
Найголовніша умова при вирівнюванні підлоги в квартирі - правильний рівень.