Як відключити контроль облікових записів. Як прибрати обліковий запис на компі.

Контроль облікових записів користувачів (User Account Control, UAC), введений в останніх версіях операційних систем сімейства Windows - найпотужніший інструмент забезпечення безпеки і захисту системи від різноманітних шкідливих впливів. Ця система захисту дозволяє запобігти несанкціонований запуск програмного забезпечення, отриманого з непідтверджених джерел (наприклад, завантаженого з Інтернету).

Однак, як і більшість систем безпеки, контроль облікових записів створює незручності для роботи користувачів, дратуючи постійними запитами дозволів на запуск тих чи інших програмних модулів. Природно, у багатьох користувачів виникає бажання відключити контроль облікових записів. Щоб зробити це, коректний:

  1. Для того щоб отримати можливість управляти UAC, необхідно увійти в систему з адміністраторськими привілеями.
  2. Відкрийте Панель управління, виберіть елемент Облікові записи користувачів. Натисніть посилання «Зміна параметрів контролю облікових записів»
  3. Відкриється вікно настройки параметрів контролю облікових записів користувача. В Windows 7 існує можливість встановити один з чотирьох режимів повідомлення користувача про несанкціоновану діяльність програмних продуктів в системі. Найбільш жорсткий режим роботи UAC встановлюється при верхньому положенні перемикача - «Завжди повідомляти при спробах програм встановити програмне забезпечення або внести зміни в комп'ютер, при зміні параметрів Windows користувачем». Рекомендується наступне положення перемикача - "Повідомляти тільки при спробах внести зміни в комп'ютер». Наступне положення перемикача - "Повідомляти тільки при спробах програм внести зміни в комп'ютер» - дозволяє позбутися надокучливих затемнень екрану. Положення «Ніколи не повідомляти» фактично дозволяє відключити контроль облікових записів.

Нагадаємо ще раз, що завдяки включеному UAC різноманітні віруси, шпигунські і троянські програми не можуть самостійно запуститися на комп'ютері без відома користувача. Задумайтесь, чи має сенс відключати настільки важливу захисну функцію, тим більше що запити UAC дратують лише спочатку, і більшість користувачів звикає до них досить швидко.

У версії OS Windows Vista і Windows 7 розробниками додана функція « Контроль облікових записів» (UAC). Її завдання - підвищити надійність системи, заборонивши недосвідченим користувачам здійснювати потенційно небезпечні дії.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows Vista, викличте рядок «Відкрити» поєднанням Win + R або зазначивши опцію «Виконати» меню «Пуск». Запишіть в рядок команду msconfig і підтвердіть, натиснувши ОК. Відкриється вікно «Конфігурація система». Перейдіть в закладку «Сервіс» і відзначте пункт «Включити контроль UAC». Для ініціації процесу натисніть «Запуск», потім перезавантажте комп'ютер.
2
Можна застосувати інший спосіб. Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Облікові записи користувачів». Перейдіть по посиланню «Включення або відключення контролю ...». Поставте прапор в чекбокс поруч з пунктом «Використовуйте контроль облікових записів ...» і підтвердіть, натиснувши ОК. Комп'ютер перезавантажте.
3
UAC включається також через реєстр. Викличте вікно запуску програм поєднанням Win + R або за допомогою опції «Виконати» меню «Пуск». Запишіть в рядок regedit і знайдіть в редакторі реєстру кущ HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem.
4
Розкрийте папку System і в правій частині екрану відзначте курсором параметр EnableLUA. В меню «Правка» виберіть опцію «Змінити» і введіть «1» в полі «Значення». Підтвердіть зміни, натиснувши ОК. Для завершення процесу перезавантажте комп'ютер.
5
Змінити значення параметра можна по-іншому. Клацніть по ньому правою клавішею для виклику контекстного меню і виберіть опцію «Змінити».
6
Якщо комп'ютер працює під управлінням Windows 7, натисніть «Пуск» і введіть в рядок пошуку UAC. У списку результатів пошуку перейдіть за посиланням «Зміна параметрів контролю облікових записів ...» Система відкриє вікно параметрів управління обліковими записами.
7
Змінюючи положення движка настройки видачі повідомлень, встановіть необхідний, з вашої точки зору, рівень захисту. В крайньому нижньому положенні контроль буде відключений. В крайньому верхньому система буде вимагати підтвердження будь-яких дій. Щоб підтвердити зміни, натисніть ОК, потім перезавантажте комп'ютер.