Як прийти у форму після пологів.

Ось, нарешті, ви стали молодою мамою. Безсумнівно, це дуже радісна подія. Все ніби добре, але ви помічаєте, що набрали за час вагітності багато зайвих кілограмів, і колись ідеальна фігура вже не має того привабливого вигляду. Що ж робити і як повернути своє тіло в колишню форму ? Не варто впадати в депресії і безжально морити себе виснажливими дієтами. Для цього вам просто необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:
Інструкція
1
Годуйте грудьми, якщо у вас є грудне молоко, так як при годуванні ви надаєте своїй дитині всі необхідні цінні та корисні речовини для того, щоб у нього був здоровий імунітет, а так же без всяких зусиль втрачаєте додаткові калорії щодня.
2
Скорегуйте свій звичний раціон харчування, для початку перестаньте наїдатися після шести годин вечора і по можливості зменшіть кількість солодкого і борошняних продуктов.Постарайтесь їсти супи, пісне м'ясо, запечені овочі, мюслі та інші низькокалорійні продукти пітанія.Пейте більше рідини, наприклад, зелений чай з лимоном, який втамовує спрагу і піднімає тонус всього організму.
3
Більше гуляйте з дитиною на свіжому повітрі, це корисно не тільки для вас, а й для вашого малиша.Двігайтесь навіть коли укладаєте малюка спати, наприклад, пританцьовуйте, коли качаєте його в колясці або колисці.
4
Почніть займатися спортом або хоча б робіть просту зарядку з невеликою кількістю вправ, але це краще зробити по закінченню декількох місяців після пологів , щоб уникнути всіляких ускладнень.
5
Дотримуйтеся розпорядку дня, особливо важливо висипатися, так як людина, яка недосипає, хоче їсти в два рази сильніше, ніж людина, яка добре відпочив і виспався вночі.
6
Використовуйте спеціальні креми, які призначені для додання пружності коже.Виделіте час і обов'язково сходіть на масаж, який дозволить вам розслабитися і закріпити результат, і навіть підправити те, що самій не вдалося зробити, а саме - підтягнути жівотік.І найголовніше в цій ситуації - любити себе такою, яка ви є. Адже ви щасливі від того, що стали матір'ю, а щаслива жінка не може бути некрасивою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=taOwrGzHi4I