Як поміняти унітаз самому. Як поміняти бачок унітазу.

Отже, ви вирішили поміняти старий, вже що у непридатність унітаз на більш сучасний. Новий унітаз вже придбаний, але він поки стоїть в упаковці, а ви все ще не наважуєтеся почати демонтаж. Сміливо приступайте до роботи, дотримуючись інструкції.
Вам знадобиться
  • Новий унітаз, підкладка під нього, гайковий ключ, молоток, зубило, ганчірки, дриль, сантехнічний силікон, анкерні болти
Інструкція
1
Перекрийте як холодну, так і гарячу воду.Отсоедініте шланг з підведенням води від унітаз ного бачка, це можна зробити за допомогою гайкового ключа.Сніміте зливний бачок, при цьому попередньо звільніть його від залишилася води.
2
Отсоедините унітаз від зливної труби - якщо вона пластикова, зробити це буде не дуже складно, просто розберіть потрібне з'єднання. Але якщо слив ще старий чавунний, то тут необхідно потрудитися, застосовуючи при цьому зубило та молоток, попередньо заткнувши ганчіркою патрубок зливної труби, щоб уникнути попадання шматків унітаз а.
3
Приберіть старий унітаз в мішок і акуратно його винесіть на утилізацію.
4
Розмітьте місце для кріплення до підлоги унітаз а.Просверліте чотири отвори в підлозі, розмістіть підкладку необхідного розміру під унітаз і анкерні болти.Поставьте унітаз на підкладку, прикріпіть унітаз анкерними болтами до підлоги і затягніть їх так, щоб унітаз не «їздив" по кахлю.
5
Обробіть з'єднання між зливний трубою і патрубком унітаз а білим сантехнічним силіконом.
6
Встановіть зливний бачок, при цьому затягніть болти кріплення бачка до унітаз у, щоб він прилягав щільно і не рухався по самому унітаз у.
7
Підключіть шланг з підведенням води до зливного бачка, добре закрутіть гайку кріплення у уникнення протікань. Увімкніть воду.Вся основна робота позаду, залишилося тільки прибрати інструменти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AkhsPhZaBug