Як пофарбувати джинси в домашніх умовах. Пофарбувати джинси в пральній машині.

Ваші улюблені джинси втратили свій первісний колір, і вас вже не тішить те, що вони дуже зручні і ідеально підходять вашій фігурі. Звернутися в хімчистку - це займе дуже багато часу, та й фінансово накладно. Існує декілька варіантів самостійної забарвлення джинсових речей, наприклад, вже застарілий метод занурення в емальовану каструлю з киплячою фарбою, після якого буде дуже важко відмити посуд. Або ж більш прогресивний спосіб, без зайвих зусиль і витрат. Що ж вам необхідно зробити:
Інструкція
1
Визначтеся з кольором, в який ви хотіли б пофарбувати ваші улюблені джінси.Купіте кілька пакетиків барвників для тканини необхідного кольору.
2
Розведіть вміст пакетиків в скляній банці ємністю півлітра гарячої водой.Влейте вміст банки в барабан автоматичної пральної машіни.Добавьте необхідну кількість харчової солі, зазначеної в інструкції до фарби.
3
Покладіть джинсові штани, які ви вирішили пофарбувати, в барабан пральної машіни.Виберіте режим для прання так, щоб температура води досягала 95 градусов.Запустіте машинку в режим прання.
4
Дочекайтеся закінчення стіркі.Достаньте джинси і опустіть їх в розчин, який ви приготували заздалегідь - з води і оцтової есенції.
5
Прополощіть забарвлену річ ретельно по черзі в теплій і холодній воде.Запустіте пральну машину разом зі штанами ще раз, але вже з додаванням прального порошку, в режим швидкої стіркі.После того, як прання закінчене, дістаньте джинси і повісьте сушитися. Будьте впевнені, що вони будуть пофарбовані рівномірно і без всіляких розлучень. І найголовніше - після прання вони не будуть линяти і залишати сліди на ваших ногах, якщо намокнуть. А ваші подруги і друзі вважатимуть, що вони і зовсім нові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9X2QNw1Opwg