Як будити кота.

Коти - любителі поспати. Вони перебувають у стані спокою більшу частину доби, а іноді просипають навіть час вечері. Зазвичай так поводяться немолоді тварини, а кошенята воліють замінити сон активними іграми. Якщо вам потрібно розбудити кота , робіть це акуратно, тварина може сильно налякатися. Способів перервати солодкий котячий сон багато.
Інструкція
1
Якщо ваш кіт спить досить багато часу, а ви збираєтеся його нагодувати вечерею, спробуйте акуратно погладити його по голові в районі вуха. Намагайтеся не робити різких рухів, інакше можете опинитися в полоні гострих кігтиків.
2
Деякі коти гостро реагують на звук, який виходить при висипанні сухого корму в миску. Зазвичай так можна привернути увагу соні, і він прокинеться. Якщо у кота повна тарілка, просто потрясіть пачку з котячим кормом, і ви побачите, що пухнастий лежень вже паморочиться близько ваших ніг.
3
Спробуйте розбудити кота , покликавши його по імені. Спочатку починайте тихим голосом, а потім трохи голосніше, поки не послідує реакція. Якщо ваш улюбленець не сприймає свою кличку, покличте його «киць-киць».
4
Якщо тривалий сон кота пов'язаний не зі звичайним бажанням поспати, а спостерігається після уколу снодійного або наркозу, якнайшвидше викликайте лікаря. У тварин, як і у людей, бувають різні ускладнення, тому без допомоги фахівця розбудити пушистика не вийде.
Корисна порада
Не використовуйте способи, які можуть негативно позначитися на психічному здоров'ї кота. Будьте гуманні по відношенню до тварин.