Як дати безкоштовне оголошення в газету.

Хочете придбати машину, мотоцикл або катер? Або хочете продати квартиру або дачну ділянку? Можливо ви хочете запропонувати свої послуги з проведення будь-яких робіт, або у вашої кішки народилося багато кошенят, і ви хочете віддати їх у дбайливі руки. В такому випадку відмінним варіантом буде подача безкоштовного оголошення в газету . Адже таке оголошення побачать тисячі читачів, і знайти потенційного покупця або роботодавця буде набагато простіше.
Вам знадобиться
  • 1. Контактні дані газети, в яку ви хочете подати оголошення.
  • 2. Доступ в інтернет або телефон, залежно від способу подачі оголошення.
Інструкція
1
Первинним завданням буде вибір газети, в яку ви захочете подати безкоштовне оголошення. Найвідомішим федеральним виданням є газета оголошень "З рук в руки". Залежно від того міста, в якому ви живете, кількість газет з безкоштовними оголошеннями може варіюватися.
2
Вибравши відповідну вам газету , знайдіть розділ з оголошеннями. У ньому друкують правила, як їх правильно складати і подавати.
3
В цьому ж розділі будуть вказані телефони, куди необхідно телефонувати або прийти, щоб подати оголошення. Також у більшості крупних газет, які друкують безкоштовні оголошення, є свої сайти. На них є простий онлайн-сервіс, покликаний автоматизувати цю процедуру. Можливо, для подачі оголошення вам необхідно буде пройти реєстрацію на сайті.
4
Подивіться, як прийнято скорочувати слова в оголошеннях. Орієнтуючись на досвід інших, ви зможете зробити своє оголошення максимально інформативним і ефективним.
Зверніть увагу
Подавати безкоштовні оголошення можуть лише приватні особи.
Корисна порада
Важливо, щоб ваше оголошення було складено згідно з правилами видання, інакше його просто не опублікують.