Як надрукувати шпори. побудувати шестикутник.

Шпаргалка - універсальний помічник тих, у кого не вистачає часу для того, щоб повністю освоїти матеріал або хоче перестрахуватися. Існують різні варіанти шпаргалок, але найбільшою популярністю своєї простоти досі користуються паперові, надруковані на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • -Комп'ютер
  • -Интернет
  • -лазерні принтер
Інструкція
1
При підготовці шпаргалок, спочатку наберіть всю інформацію в один текстовий документ. Розкривайте кожне питання максимально повно, якщо ви не розкриєте його в момент підготовки шпаргалки, ви можете забути елементарні речі через нервового напруження на екзамені.
2
Вирівняйте текст, позбудьтеся картинок. Якщо по квитку необхідно буде накреслити графік, створіть окремий файл з номерами квитків і номерів картинок.
3
Визначте розмір вашої шпаргалки. Оптимального формату, зручний для списування - це смужки шириною шість сантиметрів і завдовжки до десяти сантіметоров.
4
Створіть в документі Word таблицю, приблизно повторює пропорції. Виділіть весь текст, з якого ви збираєтеся зробити шпаргалки, попередньо пронумерувавши в ньому номера квитків, і виставте четвертий шрифт Times New Roman. Назви і номери квитків бажано виділити жирним шрифтом.
5
Вставте текст в таблицю, стежачи за тим, щоб квитки йшли по порядку. Зберігайте форматування. Роздрукуйте пробний лист і перевірте наскільки шпаргалка читана і зручна.
6
У випадку, якщо вас все влаштовує, розріжте лист за таблицями і надрукуйте залишилися листи. Текстовиделітелі пронумеруйте квитки, щоб ви могли легко знайти потрібну вам шпаргалку.
7
Роздрукуйте окремо картинки на аркушах такого ж розміру і пронумеруйте їх за номерами квитка, до якого вони належать.
Корисна порада
Використовуйте тільки лазерний принтер - так якість друку буде максимальним
Напевно, будь-який користувач комп'ютера, який зараз читає цю статтю, вчився в школі. Навчання порою дається важко і без допомоги шпаргалок буває дуже важко. Можна з упевненістю сказати, що ними користувалися практично всі учні.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, доступ до мережі інтернет, принтер.
Інструкція
1
Як правило, шпаргалки використовувалися деякими учнями не тому, що вони не знають матеріалу предмета, а в цілях підстраховки. Напевно, кожен учень знає, що шпаргалка, написана від руки набагато краще, ніж надрукована на принтері. Запитайте чому? Тому що людина, коли пише, подумки проговорює записуваний матеріал на шпаргалку. Таким чином, написана шпаргалка залишає частину знань в голові, що не можна сказати про її аналог в електронному варіанті.
2
Самий просто спосіб приготуватися до предмета повністю і ґрунтовно - зібрати весь матеріал за курс навчання даної дисципліни. Сюди можна внести всі конспекти, не кожен предмет викладається викладачем безпосередньо з підручника, все відскановані лабораторні роботи, швидше за все, вони знадобляться. Після збору інформації по предмету необхідно відформатувати її.
3
Форматування інформації проводиться таким чином: видаляються всі картинки, які можуть попастися вам (крім графіків і діаграм), текст вирівнюється по одному краю, бажано лівого. Не забудьте визначити для себе розмір шпаргалки , оптимальний варіант якої був обчислений вже давно: ширина до 5-6 сантиметрів, довжина не обмежена, шпаргалка може бути довга, але складатися повинна в гармошку.
4
У будь-якому текстовому редакторі створіть новий текстовий документ. У новому документі створіть таблицю з шириною стовпців в 5 або 6 сантиметрів. В осередку таблиці внесіть кілька текстів і роздрукуйте отримані шпаргалки на чорнових аркушах. Якщо вас така шпаргалка влаштовує, роздрукуйте решту матеріалу, інакше міняйте ширину стовпців і експериментуйте до отримання кінцевого результату.
5
Після друку всіх шпаргалок, розріжте їх і маркером або ручкою з товстим стрижнем виділіть назви квитків або тим і підзаголовків. Ця дія дозволить вам заощадити значну частину часу на іспиті.