Як в'язати гачком витягнуті петлі.

В'язання гачком - це процес створення вироби з ниток за допомогою в'язального гачка. Це заняття дуже популярно серед молоді. Воно дає можливість самій створювати моделі одягу, які будуть існувати тільки в єдиному екземплярі. В'язання розвиває працьовитість і посидючість, а також дає можливість розслабитися, відпочити від проблем.
Вам знадобиться
  • гачок, нитки
Інструкція
1
Існують декілька видів візерунків в'язання гачком . Найбільш популярні: ланцюжок, напівстовпчик, стовпчик з накидом, стовпчик без накиду та інші.
2
Щоб оформити дитячі речі, наприклад, кофти, светри, використовують витягнуті петлі. Зазвичай їх в'яжуть з товстої пряжі і коротким гачком . Спочатку зробіть одну повітряну петлю і накиньте її на лінійку або ручку, все залежить від того, якої ширини вам потрібні петлі. Великим пальцем притримуйте нитку.
3
Іншою рукою ниткою від мотка ззаду наперед обмотайте предмет, на якому знаходиться повітряна петля.
4
Зачепите нитку гачком і простягніть крізь петлю. Вийде перша петля.
5
Решта петлі зробіть таким же образом.Чтоби закріпити ряд, поверніть виріб і з вивороту почніть в'язати так: одна петля підйому, далі - в кожну петлю пров'яжіть стовпчик без накиду.
6
Щоб зв'язати другий ряд витягнутих петель, попередній ряд розташуйте з заднього боку лінійки і притримайте його рукою. Іншою рукою продовжуйте в'язати.
7
Обмотайте нитку навколо лінійки від себе, потім введіть гачок в петлю першого ряду, підхопите нитку і протягніть крізь петлю. Ось перед вами на гачку вже дві петлі. Підхопите нитку і пров'язуйте їх. Решта петлі пров'язуйте так само.
Зверніть увагу
В петлю підстави в'яжемо стовпчик без накиду, петлю на гачку витягуємо на потрібну висоту і відгинаємо на виріб під великий палець. У підстави витягнутої петлі підхоплюємо гачком 1 (2) петлю і гачок вводимо в тугіше петлю підстави в яку в'язали, захоплюємо гачком робочу нитку, витягуємо через петлю підстави і дві петлі з гачка пров'язуємо.
Корисна порада
і опустіть її вниз, утримуючи пальцем. Продовжуючи утримувати нитку внизу, пров'яжіть стовпчик без накиду. Повтряйте дану операцію перед кожним стовпчиком. Витягнуті петлі краще в'язати не в кожному ряду, а через ряд. Можна замість пальця використати лінійку або олівець, тоді петлі будуть рівніше.