Як повісити полки на стіну. Як повісити дерев'яну полицю.

Повісити полки на стіну необхідно рівно і міцно. Зробити кріплення, які будуть витримувати будь-яке навантаження на стіні з будь-якого матеріалу. Щоб повісити полки , потрібно мати хорошу дриль. Прикручувати їх краще на міцні саморізи і не в пластмасові гнізда для саморізів, а на зроблені дерев'яні пробки.
Вам знадобиться
  • -дрель
  • -пробкі для вбивання в стіну
  • -міцний саморізи
  • -планка для навішування, якщо ви хочете повісити полки на неї
Інструкція
1
Розмітьте висоту, на яку потрібно повісити полки . Прикладіть полку до стіни і перевірте, чи буде зручно нею користуватися. Позначте місце для просвердлювання першого отвору щодо кута. Якщо ви навішуєте полки посередині стіни, то починати потрібно з середньою полки . Перш ніж свердлити стіну, переконайтеся, що не потрапите в проводку або комунікації.
2
Просвердливши перший отвір, решта свердлите, вимірюючи по рівню щодо першого.
3
Дерев'яні пробки потрібно підготувати заздалегідь або вирізати з дуже сухого дерева. Прикручувати на них набагато надійніше, ніж пластмасові які продаються в магазині. При укрученні самореза дерево розширюється, і полки тримаються міцно. Пробка повинна бути трохи більше просвердлений отвори і входити туго.
4
Вбийте пробки, прикрутите саморізи і повісьте полки .
5
Якщо у вас стіни не зовсім рівні, то повісити полки потрібно на спеціальні планки з кронштейнами, які можна купити в будь-якому господарському магазині або будівельному супермаркеті. Прикріплювати до стіни їх необхідно зазначеним вище способом. Підвішені на них полки можна відрегулювати ідеально рівно.
Зверніть увагу
Настінні полки бувають самих різних конструкцій - це прості, які просто зробити в домашніх умовах і дизайнерські, які самому зробити просто неможливо, оскільки вони складних конструкцій. Що стосується матеріалів, то вам підсилу зробити полку на стіну з дерева. Перед складанням настінної полиці дерев'яні дошки слід добре просушити і полакувати.
Корисна порада
Полки кріпляться на стіни по вашому розсуду. В розділі представлені полки для сушіння і зберігання тарілок, дощок розділювальних та для дрібної посуду. Можливо виготовлення полиць з будь розмірами з різними варіантами кріплення, з дверима і без них. Полку призначена для тимчасового зберігання посуду та інвентарю в професійних кухнях. Бічні стінки мають чотири отвори для кріплення їх гвинтами до основи полки і подальшого міцного кріплення полки до стіни.