Як знайти точку відновлення. де подивитися точки відновлення.

Відновлення системи - це корисна процедура вашого комп'ютера, яка допоможе повернутися в той стан, коли не були вироблені певні зміни в системі. Для такої операції необхідно вибрати точку відновлення, а можна її створити самому.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Клацніть кнопку «Пуск» на панелі задач. Виберіть пункт "Всі програми". У списку йдіть по шляху: «Стандартні» - «Службові» - «Відновлення системи». Перехід буде здійснюватися автоматично при наведенні курсору. По останньому пункту необхідно клацнути.
2
У новому вікні «Відновлення системи» пропонується або створити точку відновлення системи, або відновити більш раннє стан комп'ютера. Пройдіть по першому шляху, натиснувши на відповідну пропозицію, щоб побачити точки відновлення, в які можливо повернутися на даний момент.
3
Нове вікно «Вибір контрольної точки відновлення» пропонує зліва подивитися на календар подій, для яких були створені відповідні точки відновлення автоматично або вашими зусиллями (якщо ви коли- або зверталися до другого пункту в попередньому вікні). Жирні числа в календарі - те, що ви шукаєте. Клацніть по будь-якому з них і прочитайте в правому вікні опис. Тут наведені події та програми, що сталися або були встановлені в цей день. Буває, що точка була створена системою без особливих подій. Ви можете вибрати конкретний час в списку, на момент якого робота комп'ютера вас влаштовувала. Система повернеться в стан до нього. Дана процедура повністю оборотна.