Як займатися на турніках.

Заняття на турніках - одні з найкорисніших занять, доступних практично кожному. Вони дозволяють досить швидко створити м'язовий корсет, стати сильним і підтягнутим. Що особливо підкуповує, для занять на турніку не потрібно особливих фізичних даних і спеціальних пристосувань. Все, що вам потрібно - турнік і бажання.
Вам знадобиться
  • Турнік, рукавички
Інструкція
1
Бажано для занять на турніку надіти спортивну форму. Це повинна бути легка і зручна одяг. Вона не повинна сковувати ваші рухи. Підійдуть шорти або трико, вільна футболка, рукавички (щоб не натиралися мозолі).
2
Далі вам потрібно визначитися, які саме цілі ви переслідуєте. Якщо ви хочете збільшити м'язову масу в стислі терміни, то вам слід займатися півгодини в день. Потрібно вибрати ту кількість підтягувань, яке є для вас золотою серединою, і повторювати цю кількість якнайбільше разів, з перервами в 3-4 хвилини. Якщо ви хочете працювати на ефект (збільшення кількості підтягувань), то вам слід дотримуватися іншої тактики. Вам потрібно працювати тими ж підходами, але в кожному підході підтягуватися по максимуму, до тих пір, поки ви повністю не вичерпається.
3
Дуже важливо дотримуватися число повторень в підході. Якщо ви зробили три повторення, а потрібно зробити п'ять, то треба перемагати себе. Тільки перемагаючи себе на кожному тренуванні, ви зможете досягти справжнього успіху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eC9-WMbVraU
Зверніть увагу
Займатися на турніку кожен день не варто, це може звести нанівець досягнуті результати, якщо фізична підготовка нижче среднего.Перед тренування не їжте щільно, краще всього випити солодкий чай з шоколадом.
Корисна порада
Для ефективного тренування на турніку бажано використовувати турнік з товстою поперечиною.