Як зробити безкоштовний аватар. Як зробити красиву аватарку з ніком.

Аватарка для форуму, аськи або для соціальних мереж, як і красива одяг для людини, повинна обов'язково бути присутнім в профілі користувача. Сьогодні нік без аватарки сприймається, як анонім, мало гідний довіри. До того ж, аватарки зовсім не обов'язково десь шукати. Існує декілька безкоштовних інтернет-сервісів, що пропонують швидке створення унікальних аватарів. З їх допомогою зробити креативну аватарку не представляє особливої праці і займає кілька хвилин. Зате можна бути впевненим - іншої такої не буде ні у кого.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і завантажте сайт, на якому можна безкоштовно зробити собі аватарку. На головній сторінці є спеціальна форма для їх створення.
2
Завантажте фотографію, з якою ви хочете робити собі аватарку. Для цього натисніть кнопку «Обзор» на сторінці і виберіть потрібний файл на вашому комп'ютері. Або в інше поле впишіть URL адресу картинки. Для відображення обраної картинки натисніть кнопку «Завантажити фото».
3
Встановіть необхідний розмір для аватарки в випадаючому списку. Далі потрібно вибрати область на фото під аватару. Виділіть мишкою потрібну ділянку фотографії. Поруч у вікні ви побачите отриману область. Натисніть на кнопку «Кадрувати».
4
Тепер задайте при бажанні різні ефекти вашої аватарке. Вибираючи відповідні режими, можна встановити чорно-біле зображення, додати красиве оздоблення з квітів, створити навколо рамку і багато-багато іншого.
5
Для завершення процесу створення аватарки натисніть кнопку «Готово». Ваша нова аватарка з'явиться на екрані, повністю готова до використання. Збережіть її собі на диск за допомогою контекстного меню і пункту «Зберегти зображення ...». Все, аватарку можна вставляти в свій профіль на будь-який сайт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=285NhB6GhPg
Сучасне спілкування в інтернеті неможливо уявити без аватара - невеликого графічного зображення, службовця віртуальним портретом користувача. Аватар можна зробити самостійно з будь-якого вподобаного вам зображення.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма для роботи з графічними файлами, наприклад, Microsoft Office Picture Manager.
Інструкція
1
Виберіть на своєму комп'ютері зображення, з якого вам хотілося б зробити аватар. Це може бути цифрова репродукція будь-якої картини, фото пейзажу, кадр з фільму чи ваша власна фотографія.
2
Відкрийте вибране зображення в програмі для роботи з графічними файлами, наприклад, в Microsoft Office Picture Manager. Виберіть вкладку «Змінити малюнки», на якій натисніть на рядок «Обрізка». По кутах і в середині кожної сторони зображення з'являться маркери, перетягуючи які, можна обрізати зображення по сторонам від обраного фрагмента. На панелі праворуч можна стежити за тим, як змінюються в результаті ваших маніпуляцій розміри малюнка.
3
Переконайтеся, що розміри, вирізаного вами фрагмента, відповідають вимогам до аватара м того чи іншого інтернет-ресурсу. Стандартним для аватарів вважається розмір 100 на 100 пікселів, але досить часто зустрічаються й інші розміри. Якщо після обрізки зображення занадто велике, його можна скорегувати, скориставшись рядком «Зміна розміру». У вкладці, в спеціальних віконцях можна встановити довільну широту і висоту зображення.
4
Збережіть результат своєї роботи. Аватар бажано зберігати в форматі JPG, оскільки цей формат найбільш широко поширений в інтернет-середовищі. Назва файлу надрукуйте латиницею. Зображення, в назві яких містяться кириличні літери, можуть не відображатися на деяких сайтах.
5
Скористайтеся спеціальними сервісами в мережі інтернет (наприклад, avadel.ru, pikyn.ru або avatarka.org), які пропонують безкоштовне виготовлення аватарок з ваших зображень. Покроковий процес створення аватарок на таких ресурсах дуже простий і не вимагає додаткових пояснень. На деяких сервісах по виготовленню аватарів ви зможете застосувати до свого зображення спеціальні ефекти: змінити яскравість або контрастність, вставити картинку в рамочку або зробити її чорно-білою.