Як домогтися збільшення результатів.

Заняття в тренажерному залі - найкращий спосіб коригувати фігуру, нормалізувати життєвий тонус і поліпшити своє здоров'я. Крім того, регулярні інтенсивні тренування збільшать вашу силу, і ви зможете робити такі речі, про які раніше навіть не мріяли. Але тренування тренувань ворожнечу. І якщо спочатку будь-які спортивні заняття можуть приносити результати, то при неправильному підході дуже скоро прогрес припиниться. Так як же правильно тренуватися і домогтися збільшення результатів?
Вам знадобиться
  • Абонемент в спортзал, вітаміни, амінокислоти, білкова і вуглеводна їжа
Інструкція
1
На першому етапі визначитеся з часом тренування. Для зайнятої людини достатньо шести годин на тиждень. Три тренування по дві години достатньо, щоб домагатися неухильного зростання результатів.
2
Правильне харчування - запорука успіху в тренуванні. Без нього ваші м'язи не зможуть рости. Правильне харчування полягає в розподілі всього раціону на 5-6 порцій в день. Перед тренуванням (за годину-півгодини) краще всього їсти вуглеводну їжу: хліб, кашу, батончики. Білкову їжу (молочну та м'ясну) бажано вживати якомога частіше.
3
Досягнення медицини - також прекрасний спосіб прискорити збільшення своїх результатів, що виражаються в додаванні як сили, так і м'язової маси. Вживання амінокислот (з якими не варто переборщувати, свою добову "дозу" бажано уточнити у доктора або тренера) дозволить вашому організму набагато швидше засвоювати білок, буде швидко збільшуватися м'язова маса. Вживання комплексу вітамінів дозволить вам менше втомлюватися і хворіти, покращиться ваш настрій.
4
Заняття в тренажерному залі - найголовніше і потужний засіб збільшення результатів. Чергуйте силові тренування (жим лежачи, присед зі штангою, станову тягу) з тренуваннями на витривалість (біг) і гнучкість (підтягування на брусах).
Зверніть увагу
Не старайтесь добитися всього одразу. Пам'ятайте, ріст м'язової маси відбувається не під час тренувань, а в ході процесу відновлення. Заведіть собі таке правило: "Після тренування - відпочинок".
Корисна порада
Регулярність тренувань вкрай важлива. Якщо пропустили заняття в понеділок, перенесіть його на інший день. Триразові тренування - прекрасний спосіб стати сильним, здоровим і красивим.