Як вивести пляму з взуття. спомощью чого можна вивести вігоревшее на взуття пляма.

Якщо ви поставили пляма на взуття, не варто реєструватися, адже будь-яке пляма можна вивести. Від більшості плям можна позбутися в домашніх умовах. При цьому ви збережете час і гроші. Свіжі плями виводяться легше, ніж застарілі. Для видалення плям можна користуватися промисловими пляма виводітелямі. Проте вони не завжди можуть виявитися під рукою. Тому будуть використовуватися кошти, які є майже в кожному будинку. Ось кілька способів позбавлення від плями на взуття.
Інструкція
1
Якщо у вас на замшевого взуття з'явилося жирне пляма , то вивести його вам допоможе звичайний тальк, який застосовується для догляду за дитячими попрілостями. Візьміть тальк і рясно посипте їм пляма . Залиште тальк на взуття на 2-3 години, він повинен увібрати весь жир з замші. Потім весь тальк необхідно акуратно зчистити звичайною щіткою для замші.
2
При дуже сильному забрудненні замшевого взуття її слід почистити щіткою, змоченою в теплій мильній воді з додаванням нашатирного спирту. Візьміть 1 столову ложку нашатирю на 5 столових ложок води. Потім взуття слід промити холодною і підкисленою оцтом водою (1 чайна ложка оцту на літр води). Потім взуття слід відполірувати м'якою тканиною без ворсу і потримати над парою, щоб відновити текстуру замші.
3
Плями на взуття можна вивести, потерши їх розрізаною цибулиною. А потім замити пляма теплою мильною водою і витерти насухо. Попередньо слід перевірити чи не залишає цибулю сам плям.
4
Якщо на кольоровий взуття з'явилися плями, їх можна видалити ватним тампоном, змоченим в лимонному соці. Після чого місце, де було пляма , промивають теплою водою.
5
Жирні плями на шкіряній взуття видаляються содовим розчином. Візьміть 1 чайну ложку соди і розведіть на склянку води. Ватним тампоном, змоченим в цьому розчині, протріть пляма . Після чого витріть взуття насухо.
6
На м'якої натуральної шкірі жирні плями можна видалити розчином щавлевої кислоти. Після цього місце колишнього плями обробляють шматочком сухого сукна, а також при необхідності підфарбовують відповідним барвником.
7
Жирне пляма можна вивести і бензином. Намочіть невеликий шматочок тканини або ватяний диск бензином і протріть пляма , потім вологою ганчірочкою протріть це місце.