Як залити файл на депозит.

Система «Deposit Files» служить не тільки відмінним файлообмінним сервісом - користувач також може заробляти на ній гроші, розміщуючи на ресурсі певні файли. Беручи це до уваги, можна виділити два методи розміщення файлів на депозиті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Розміщення файлів в системі «Deposit Files» з можливістю заробітку на них. Щоб ви могли отримувати прибуток за скачування ваших файлів з депозиту іншими користувачами, вам необхідно зареєструватися на ресурсі. Для цього відвідайте головну сторінку сайту «Deposit Files" і перейдіть в розділ «Реєстрація». Заповніть необхідні для реєстрації поля, після чого, активуйте свій обліковий запис, перейшовши за посиланням, яка буде вам надана в листі. Також вам потрібно вказати гаманець в системі WebMoney, щоб на нього здійснювалися виплати за скачування. Щоб почати заробляти за допомогою депозиту, авторизуйтесь на сервісі під своїм логіном і паролем. Після авторизації вам потрібно скористатися формою завантаження файлів. Завершення завантаження, вам нададуть посилання, що дозволяє користувачам завантажити долучення. Слід зауважити, що система не платить гроші за одиничне скачування - оплата проводиться за кожну тисячу унікальних скачувань.
2
Безкоштовне розміщення файлів в системі «Deposit Files». Якщо вам нецікава прибуток, одержуваний за скачування ваших файлів користувачами, ви можете не реєструватися на ресурсі. Замість реєстрації, відвідайте головну сторінку сервісу. Тут вам потрібно скористатися передбаченим полем для завантаження файлів на сервер ресурсу. Після завантаження файлу вам буде надана посилання на його скачування.
Банківські депозити є способом збереження накопичених коштів від малоприємного впливу інфляції. Саме вклади можуть згладити знецінення грошей і зробити інфляцію не такою помітною.
Інструкція
1
Розгляньте пропозиції декількох банків. Вибираючи найбільш підходящий банк, проконсультуйтеся з його фахівцем про те, застраховує Чи він депозити, як давно дане кредитна установа володіє правом залучення вкладів і чи давно воно функціонує у вашому місті.
2
Зверніть увагу зі всіх представлених пропозицій депозитів на ті, які вас будуть влаштовувати по терміну вкладу, а також методом нарахування відсотків. В свою чергу відсотки можуть виплачуватися або на якийсь конкретний рахунок (картковий, розрахунковий, ощадну книжку), або ці відсотки будуть капіталізуватися (додаток відсотків проводиться до первісної величині депозиту). Наприклад, якщо ви робите внесок, рівний 10 000 рублів і вам нараховується 12% річної накопичувальний відсоток, то кожен місяць на вже накопичену суму відсотків нараховується ще відсоток.
3
Дізнайтеся, чи можете ви вибрати термін виплати відсотків. Як правило, такий термін може становити один або три місяці. Також варто звернути увагу і на інші можливості депозиту: поповнення вкладу та дострокове зняття коштів без втрати суми нарахованих відсотків. Крім цього, в деяких банках можливе не тільки поповнення, а й вилучення грошових коштів в межах мінімального залишку. Тобто, якщо ви покладете в банк 50 000 рублів, але через місяць вам раптом знадобиться 10 000 рублів, то ви можете їх взяти з власного вкладу, не втративши при цьому нараховуються відсотки. Однак, це буде діяти тільки в тому випадку, якщо незнижуваний залишок становить не більше 40 000 рублів.
4
Укладіть договір з банком. Для цього після того, як ви виберете підходящий банк, візьміть з собою паспорт та суму грошових коштів, яку ви хочете покласти в банк. Потім сходіть у відділення обраного банку, підпишіть договір і внесіть готівку через операційну касу.