Як подякувати за привітання. подякувати друзів і подруг за привітання.

Вітання, від застарілого російського «здравіє» (здоров'я) - побажання здоров'я і благополуччя. Зазвичай вітальні промови промовляються на святах: днями народжень, новоліття, професійних святах і т.п. Часто, крім слів, вітаємо вручає подарунок.
Інструкція
1
Якщо поздоровлення підкріплені подарунком, то, як тільки дарувальник договорить і передасть вам подарунок, відразу скажіть: «Спасибі». В деяких випадках можна прикріпити ім'я дарувальника.
2
Розкрийте подарунок. Скажіть «спасибі» ще раз, навіть якщо подарунок вам, по суті, не потрібний або не подобається. Якщо дарувальник є вашим близьким другом, поцілуйте його в щоку.
3
Якщо вітальна промова не має на увазі вручення подарунка, але вимагає більш тривалого, розгорнутої відповіді, ніж в першому випадку, вислухайте мовця. Потім візьміть слово. Почніть промову зі слів «спасибі», «дякую» або інших синонімів. Опишіть оратора перед присутніми: розкажіть про позитивні якості, які він виявляв у вашій присутності, про цікаві ситуаціях, коли людина допомагав вам нестандартним або несподіваним чином.
4
Виразіть вдячність людині за його прихильність до вас. Відзначте, як ви щасливі знайомству з ним. Закінчите мова тими ж словами, що почали: «спасибі».