Як накладати макіяж.

Досить часто доводиться бачити на жінках невміло накладений макіяж або повна його відсутність на обличчі. Прикраса особи за допомогою декоративної косметики необхідно робити, дотримуючись основні правила, інакше можна завдати серйозної шкоди шкірі обличчя.
Інструкція
1
Очистіть шкіру косметичним молочком або гелем для вмивання. Протріть обличчя тоніком. Обережно нанесіть денний крем на шкіру обличчя і гель для повік під очі, дотримуючись масажні лінії. Напрями найменшого розтягування шкіри, які використовують при масажі і нанесенні крему, - від центру особи вгору до скронь.
2
Нанесіть тонуючий засіб. Для цього можна використовувати тональний крем або крем - пудру. За допомогою спонжа точково на шкіру нанесіть тональну основу, і, дотримуючись масажні лінії, акуратно розподіліть її по всьому обличчю. Під очі також нанесіть коректор, висветляєтся темні круги. Пензликом розподіліть по обличчю пудру, щоб шкіра стала матовою. Від центру щік до скронь проведіть мазки рум'ян. Вони повинні лише трохи затемнювати вилиці, але не виділятися плямою на обличчі.
3
Приступайте до оформлення очей. Щоб тіні на верхньому столітті красиво відтіняли очі, використовуйте три відтінки одного кольору. Наприклад, світло - зелений, колір молодого листя і темно - зелений. Світлий відтінок нанесіть на внутрішній кут ока, а темний на зовнішній, направляючи мазок до скроні. Відповідно середній відтінок розташуйте на центральній частині верхньої повіки. За допомогою олівця або рідкої підводки вздовж вій нижнього і верхнього століття зробіть тонкі лінії в тон тіней або кольору очей. Нанесіть туш в два етапи. Спочатку трохи подкрасьте кінчики вій, дайте туші висохнути. Другий шар наносите, проводячи пензликом від коренів до кінчиків вій.
4
Останній штрих макіяж а - нанесення помади або блиску на губи. Губи підкресліть олівцем, проводячи тонкі лінії на кордоні з шкірою. Пензликом нанесіть на верхню губу помаду або блиск у напрямку від центру до кінчиків. Нижня губа підфарбовується від кінчиків до середини. Якщо ви хочете додати губам сексуальну припухлість, на центральну частину нанесіть небагато перламутровою помади в тон.
Зверніть увагу
Елегантний і вміло накладений макіяж необхідний всім жінкам, але особливо макіяж необхідний, коли починають з'являтися і ставати помітними перші ознаки в'янення. Накладають зволожуючий крем на очищене обличчя і шию, чекають 15 - 20 хвилин поки він повністю вбереться, і тільки після цього приступають до виконання макіяжу.
Корисна порада
Уроки правильного макіяжу. Вранці ви проводите цілу годину перед дзеркалом, накладаючи макіяж, а в обід він вже зникає? Щось ви робите не так. Не кажучи вже про спеціальні стійких косметичних засобах Як основу під макіяж рекомендується використовувати гель для очей, який добре зволожує віки, швидше всмоктується і не містить жирів. • Перед тим, як наносити косметику для очей, злегка припудріть вії і віка.