Як залити файл на сервер.

Сучасний інтернет пропонує користувачам багато різних можливостей. Обмін файлами - одна з них. Величезна кількість сервісів пропонують можливість отримати ту чи іншу інформацію. Для цього найкраще підходять файлообмінники.
Інструкція
1
Щоб залити файл на сервер вам необхідно його підготувати. Перед завантаженням потрібні вам дані найкраще помістити в архів за допомогою програми-архіватора. Це робиться для більш швидкої і якісної завантаження файлів на сервер. Дані вміщені таким чином в архів будуть накачуватися одним файлом.
2
Отже, у вас все підготовлено. Тепер вам необхідно вибрати один з файлообмінних сервер ів. Таких сервісів в інтернеті величезна кількість. Уважно ознайомитеся з тими правилами і умовами, які надає кожен ресурс, і виберіть відповідний вам за вимогами. Для прикладу ми розберемо, як завантажити файли на сервіс fayloobmennik.net.
3
Відкрийте будь-який браузер. Введіть в адресному рядку http://www.fayloobmennik.net. Натисніть на клавіатурі клавішу «enter». Перед вами з'явиться сторінка сервісу. Уважно прочитайте пропоновану інформацію. У лівій частині вікна ви побачите кнопку «огляд». Натисніть її і виберіть з вашого комп'ютера той файл в архіві, який ви хочете завантажити. Трохи нижче ви можете ввести додаткову інформацію. Додати опис до файлу, адресу вашої електронної пошти або встановити пароль на файл. Після цього поставте галочку в пункті «згоден з правилами сервісу». Перед цим настійно рекомендується прочитати правила цього сервіса.Нажміте кнопку «завантажити». Почнеться завантаження файлу на сервіс.
4
Після цього клікніть лівою кнопкою миші на посилання «натисніть сюди». Перед вами відкриється сторінка з посиланнями на ваш файл. Скопіюйте їх і поділіться ними з іншими користувачами. За таким же принципом можна завантажити файли на інші файлообмінні сервер а.