Як побудувати причал. Причал своїми руками.

Якщо село, в якому знаходиться ваша дача, стоїть на березі річки або озера, вам необхідний причал . Навіть якщо у вас немає човна або катера, на причал е можна засмагати, з нього зручно купатися. Але замовити будівництво причал а професіоналам не кожному по кишені. Не біда, адже спорудити причал можна своїми руками - з матеріалів, які знаходяться під руками.
Інструкція
1
Найпростіше зробити причал понтонного типу. Для його будівництва підійдуть звичайні полуторалітровиє пластикові пляшки з виїмкою в верхній частині (вона потрібна для кріплення пляшки). Зберіть 300-400 пляшок з кришками, закрийте їх. Потім скріпіть між собою 180-240 пляшок, розділивши їх на 3 блоки. Це буде основа причал а. Потім зберіть з пляшок бічні обмежувачі - кожен повинен містити по 50-60 пляшок.
2
Верх плавучого причал а можна зробити з дощок, пінопласту або іншого легкого матеріалу. Тепер потрібно закріпити причал на березі. Вбийте в грунт 2 палі глибше. Приєднаєте до них на шарнірах 2 труби діаметром 60 мм, до яких кріпиться понтон. Такий причал витримає зміну рівня річки до 2 метрів. Взимку його можна знімати з паль і прибирати.
3
Можна зробити і стаціонарний причал . Вбийте в грунт на березі і дні річки або озера 6-8 гвинтових паль. Вони мають увійти якнайглибше. Краще встановлювати палі взимку, коли стоїть лід, пробуривши в ньому лунки. Якщо причал стоїть на річці, палі повинні бути ледоломние, якщо на озері - звичайні. На річці краще ставити причал у формі букви Г. Приварите до паль куточки і закріпіть на них поміст з дощок, залишивши між ними щілини в 5 мм для стікання вологи і провітрювання. Обробіть поміст хорошим антисептичним засобом.
Пірс , який іде в воду, риболовля на ранковому світанку з його дощатого настилу, внуки, пірнати з його стовпів кудись в товщу води - ці не мрія дачників, які живуть волі великих водойм . А між тим, мрія ця більш ніж реальна, адже спорудити пірс зовсім не складно, особливо якщо є бажання і пара помічників.
Вам знадобиться
  • - колоди,
  • - 6 цвяхів по 400 мм,
  • - дві скоби, які повинні бути шириною - з товщину колоди,
  • - 4 скоби шириною не менше 1,5 - 2 товщин колоди,
  • - 2 товстих дошки по 1,6 - 1,8 м,
  • - 12 цвяхів 200 мм,
  • - настил з обапола,
  • - цвяхи 100 мм.
Інструкція
1
розвіданих полігон і виміряйте глибини в місці, де будете розташовувати пірс, його довжину, кількість секцій для швартування. Визначте характер дна: воно не повинно бути кам'яним.
2
Підготуйте матеріали. Для однієї секції вам знадобляться: 2 колоди по 6 м, 2 колоди довжиною в глибину далекого кінця передбачуваної секції і додайте окоо 1 м на забивання в дно, колод всього повинно бути 6.Одно колоду розпиляєте вздовж, тримаючи в розумі ширину пірса. Має вийти близько 1,5 м.
3
Припасіть бензопилу (можливо, потрібен буде помічник), кувалду (більшу) або натомість - велику колоду, молоток. Не обійдеться без допомоги 3-4 чоловік, фізично стійких і витривалих. До того ж, придумайте, хто піде в бригаду для пробивання настилу. Зручно буде запасти драбинку на кінці пірсу: спускатися в воду, посуд мити, купатися.
4
Пробийте в поздовжні балки для швартування кораблів трехсотмілліметровие цвяхи на відстані 2 метри.
5
покладена перша 6-метрове колоду одним кінцем на берег, таким чином визначаючи місце першої пари майбутніх паль. Ними будуть околометровие відрізки колод, попередньо з нижньої сторони заточені, як олівець. Це можна зробити бензопилою. Вбийте їх в дно шматком колоди, дотримуйте відстань один про одного 1 м. З'єднайте їх зверху покладеної поперечної балкою, вона повинна бути напівкруглого перетину.
6
Покладіть на балку кінці шестиметрових поздовжніх балок, протилежні кінці їх попередньо вройте в берег. Закріпіть всю конструкцію скобами. Вбийте одну ногу скоби в торець поздовжньої балки, при цьому другу ногу закріпіть на бічній поверхні палі. У вас вийшов силовий каркас першої секції майбутнього пірса. Аналогічно будуються інші секції. Спорудіть на кінці готового пірса драбину з перилами, провідну в воду для зручності миття посуду і купання.